Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dominika Mras rozgrywajacą #VolleyWrocław

Dominika Mras rozgrywajacą #VolleyWrocław

fot. Sylwia Lis

Kompletowanie składu wrocławskiej drużyny powoli dobiega końca. W zespole pozostały ostatnie dwa miejsca, a jedno z nich zajmie Dominika Mras. O miejsce w szóstce powalczy z Natalią Gajewską. Mras to dwudziestotrzyletnia rozgrywająca, mająca na swoim koncie liczne sukcesy młodzieżowe: dwa złote medale zdobyte w mistrzostwach Polski kadetek, dwa złota w krajowych rozgrywkach juniorek. Następnie również dwukrotnie triumfowała z Atomem Treflem Sopot w Młodej Lidze Kobiet.

Jako dwudziestolatka zadebiutowała w seniorskiej drużynie z Sopotu, w której spędziła tylko rok. W następnym sezonie obrała kierunek łódzki i z ŁKS-em Commercecon wywalczyła srebro w mistrzostwach Polski. Gdańszczanka do #VolleyWrocław dołączy po sezonie spędzonym w pierwszoligowym klubie UNI Opole, z którym zakończyła zmagania na piątej pozycji.– Zdecydowałam się na Wrocław w tym roku, ponieważ słyszałam bardzo dużo dobrego o klubie, szkoleniu i panującej tu atmosferze. Bardzo się ciszę z możliwości reprezentowania barw #VolleyWrocław w nadchodzącym sezonie! – powiedziała Dominika Mras, nowa rozgrywająca #VolleyWrocław.

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła dzisiaj Dominika. To bardzo perspektywiczna rozgrywająca z przeszłością ekstraklasową i na pewno rywalizacja o pierwszą szóstkę z Natalią Gajewską – przyniesie nam wiele korzyści – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Dominika Mras to trzynasta ogłoszona siatkarka, która w sezonie 2019/2020 będzie reprezentować biało-zielone barwy. Do tej pory klub zakontraktował: Natalię Murek, Natalię Gajewską, Aleksandrę Rasińską, Klaudię Felak, Roksanę Wers, Magdalenę Soter, Roksanę Irzemską, Łucję Kuriatę, Aleksandrę Gancarz, Magdalenę Kuziak, Karolinę Pancewicz oraz Karolinę Fedorek. Trenerem zespołu z Dolnego Śląska jest Wojciech Kurczyński.

Zobacz  również:
Karuzela transferowa LSK w sezonie 2019/2020

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved