Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dominika Minicz: Po tym meczu pozostał niedosyt

Dominika Minicz: Po tym meczu pozostał niedosyt

fot. Tomasz Schenk

Grupa Azoty PWSZ Tarnów przegrała po zaciętym meczu z wyżej notowanym rywalem z Poznania 2:3. – Żałujemy, że nie rozstrzygnęłyśmy tego meczu na swoją korzyść, pozostał niedosyt, zrobiłyśmy krok do przodu – powiedziała Dominika Minicz.

Tarnowianki po emocjonującym meczu musiały uznać wyższość wiceliderek tabeli z Poznania. W tie-breaku przegrywały 12:14, pomimo tego zdołały doprowadzić do remisu i miały nawet w górze piłkę meczową. Ostatecznie z wygranej mogła cieszyć się ekipa z Wielkopolski. Z dobrej strony zaprezentowała się Dominika Minicz, która popisała się serią trudnych zagrywek w czwartym secie. – Po tym meczu pozostał niedosyt, bardzo dobrze zaczęłyśmy grę w pierwszym secie, drugiego dobrze nie zagrałyśmy, a w trzecim całkowicie stanęłyśmy. Bardzo nas deprymuje taka postawa, bardzo często zdarzają się nam takie przestoje i nie potrafimy z nich wyjść. Z drugiej strony ten mecz był emocjonujący, zrobiłyśmy krok do przodu i potrafiłyśmy pokazać, że potrafimy dobrze grać – oceniła przyjmująca drużyny z Małopolski.W podobnym tonie wypowiedział się trener Grupy Azoty, który był zbudowany postawą swoich podopiecznych. – Patrząc z kim przyszło nam grać to nikt nie spodziewał się, że wygramy chociaż jednego seta. Dziewczyny pokazały wolę walki, chęć do gry oraz dyscyplinę taktyczną, zespołowość oraz waleczność – stwierdził szkoleniowiec Grupy Azoty.  Cieniem na zwycięstwie poznanianek położyła się kontuzja Magdaleny Jurczyk, zawodniczka ta skręciła staw skokowy i jest bardzo wątpliwe aby powróciła w obecnym sezonie do gry. Energetyk rozegrał trzeci, pięciosetowy mecz z rzędu, dwa wygrał, a jeden przegrał. – Nie był to równy mecz, gra obu drużyn falowała. Mieliśmy przewagę w tym meczu i powinniśmy go zakończyć w czwartym secie, powinniśmy wygrać za trzy punkty – powiedział Marcin Patyk.

źródło: opr. własne, starnowa.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę