Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Dołącz do Strefy Siatkówki – poszukujemy współpracowników!

Dołącz do Strefy Siatkówki – poszukujemy współpracowników!

fot. pixabay.com

Stefa Siatkówki już od wielu lat ma ugruntowaną pozycję na rynku sportowych mediów internetowych. Cały czas chcemy się rozwijać i nieustannie staramy się podnosić jakość naszego serwisu. Ty możesz nam w tym pomóc! Zapraszamy do Strefy Siatkówki – serwisu, który tworzony jest przez kibiców dla kibiców.

Od lat jesteśmy jednym z największych portali o siatkówce i wcale nie zamierzamy zwalniać tempa. Uwielbiamy siatkówkę i równie dużo przyjemności sprawia nam pisanie o niej. Naszym czytelnikom zawsze chcemy dostarczać informacje jak najszybciej, a chęć naszego rozwoju stawia przed nami kolejne wyzwania. Właśnie dlatego poszukujemy osób, które tak jak my żyją siatkówką nie tylko od święta, ale na co dzień. Strefę Siatkówki tworzą wszyscy ludzie blisko związani z tą dyscypliną. Wśród nich możesz znaleźć się i ty!POSZUKUJEMY:

– Korespondentów

Ten serwis od zawsze był tworzony przez kibiców, działaczy, zawodników, sędziów, ludzi bliskich siatkówce. Wśród nich być może jest też miejsce dla ciebie! Jeśli interesujesz się piłką siatkową i nie masz problemu ze słowem pisanym, a do tego nie narzekasz na brak ambicji i kreatywności, zapraszamy do nas! Mieszkasz w mieście, gdzie na co dzień trwają rozgrywki PlusLigi, Orlen Ligi? Zgłoś się! A może masz w pobliżu rozgrywki I lub II ligi? Jeszcze lepiej! Dla nas niższe ligi są równie ważne.

– Współpracowników

Wiesz, jak zdobyć informacje dotyczących zespołów ligowych i potrafisz zbierać wyniki z boisk I i II ligi? Czekamy właśnie na ciebie!

OFERUJEMY:

– Pracę w zgranym zespole pełnym osób kochających siatkówkę

– Sprawdzenie swoich umiejętności dziennikarskich i rozwijanie swojego talentu.

Szukamy osób odpowiedzialnych, kreatywnych, znających zagadnienia siatkarskie na przyzwoitym poziomie. Znajomość języków obcych, takich jak: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski lub hiszpański, jest mile widziana. Czekamy na zgłoszenia osób pełnoletnich.

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał NASZ WSPÓLNY serwis – prześlij nam swoje zgłoszenie na adres wspolpraca@siatka.org, a w nim:

imię,

nazwisko,

data urodzenia,

miejscowość,

znajomość języków obcych,

dlaczego chcesz współpracować ze „Strefą Siatkówki”,

przykładowy krótki tekst o tematyce siatkarskiej (relacja z meczu, zapowiedź spotkania siatkarskiego, krótki artykuł lub felieton – 2000-2500 znaków)

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved