Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dłuższa przerwa Dejana Vincicia, Czarni mają problem

Dłuższa przerwa Dejana Vincicia, Czarni mają problem

fot. Katarzyna Antczak

Klub WKS Czarni Radom S.A wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Dejana Vincicia oraz dalszych jego występów w barwach drużyny Cerrad Czarnych Radom. Wkrótce klub poinformuje, jakie działania podejmie sztab szkoleniowy drużyny Cerradu Czarnych Radom, celem uzupełnienia zespołu o drugiego rozgrywającego.

Oświadczenie klubu WKS Czarni Radom S.A:Z przykrością informujemy, że kontuzja naszego rozgrywającego Dejana Vincica okazała się bardziej poważna i niestety Dejan w dniu 20 października 2017 roku wyjeżdża do swojego rodzinnego kraju, gdzie zajmą się nim specjaliści z kadry narodowej Słowenii. Przerwa w grze może potrwać około czterech tygodni, ale nie wykluczone, że Dejan wróci do nas wcześniej, gdy jego stan zdrowia znacznie się poprawi.

– Trzymamy mocno kciuki, żeby Dejan jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności, bo jego doświadczenie z pewnością może jeszcze bardziej wzmocnić mój zespół. Kontuzje w sporcie zawodowym niestety zawsze były, są i będą i nie mamy na to wielkiego wpływu. Dlatego pozostaje nam cierpliwie czekać na powrót Dejana do Radomia. Cała drużyna przekazuje Dejanowi wsparcie i liczymy, że w tym sezonie jeszcze będziemy się mogli nacieszyć jego grą ku radości wszystkich kibiców – powiedział trener Robert Prygiel.

– Jest mi bardzo przykro, że ten sezon w Radomiu właściwie się dla mnie nie rozpoczął z powodu mojej kontuzji. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby powrócić najszybciej jak to możliwe do pełni zdrowia, bo zdecydowanie wolę walczyć pod siatką z całą drużyną niż oglądać swoich klubowych kolegów z trybun – podkreśla Dejan Vincić.

Wkrótce klub WKS Czarni Radom S.A. poinformuje, jakie działania podejmie sztab szkoleniowy drużyny Cerradu Czarnych Radom, celem uzupełnienia zespołu o drugiego rozgrywającego.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved