Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Długa przerwa w grze Denisa Biriukowa

Długa przerwa w grze Denisa Biriukowa

fot. CEV

Denis Biriukow, przyjmujący reprezentacji Rosji, a od nowego sezonu rosyjskiej Superligi zawodnik Biełogorie Biełgorod, doznał kontuzji, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy. Siatkarz najprawdopodobniej najbliższy sezon może spisać na starty.

O urazie Denisa Biriukowa poinformował dyrektor jego nowego klubu, Taras Chtiej. – Denis doznał kontuzji podczas zgrupowania reprezentacji Rosji i wrócił do Biełgorodu. Daliśmy mu trochę wolnego, żeby mógł wyleczyć uraz. Niestety, po jakimś czasie okazało się, że będzie musiał przejść operację – powiedział Chtiej. – Rekonwalescencja potrwa od pięciu do siedmiu miesięcy, co praktycznie oznacza wykluczenie zawodnika z gry na cały sezon – dodał.W najbliższych dniach spotkamy się z agentem Denisa, z którym omówimy szczegóły sytuacji. Chcemy pomóc naszemu zawodnikowi w powrocie do zdrowia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy – zakończył dyrektor Biełogorie.

Denis Biriukow zdecydował się na przejście od nowego sezonu do Biełogorie Biełgorod po czterech latach spędzonych w Dynamie Moskwa. Z klubem ze stolicy Rosji w rozgrywkach Superligi wywalczył wówczas brąz i wicemistrzostwo kraju, triumfował także w Pucharze CEV. Nadchodzący sezon nie byłby jednak debiutem 29-latka w barwach klubu z Biełgorodu. Przyjmujący grał już w tym zespole w latach 2009-2011.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved