Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Developres Rzeszów pożegnał się z wiceprezesem

Developres Rzeszów pożegnał się z wiceprezesem

fot. lsk.plps.pl

Dość niespodziewana zmiana nastąpiła w zarządzie KS-u Developresu Rzeszów. Wiceprezesem klubu przestał być Wiesław Kozieł, który w 2012 roku współtworzył klub. – Nie bardzo wiem, co mam powiedzieć, bo nie do końca rozumiem, z jakiego powodu się rozstaliśmy – mówi Wiesław Kozieł.

Wiesław Kozieł był wiceprezesem od początku istnienia klubu, czyli od 2012 roku, był tak naprawdę pomysłodawcą jego utworzenia, choć sam zawsze powtarzał, że była to inicjatywa Ryszarda Walasa. Klub w ciągu sześciu lat awansował z II ligi do ekstraklasy, a rok temu sięgnął po brązowy medal mistrzostw Polski. Ostatni sezon nie był najbardziej szczęśliwy dla klubu, bo pomimo rewelacyjnej rundy zasadniczej przegrał decydujące mecze o medale. W przeszłości Kozieł pracował m.in. w Polskim Związku Piłki Siatkowej, był też prezesem klubu siatkarskiego Patria Sędziszów Małopolski.Informację tę potwierdził prezes klubu Rafał Mardoń.To prawda, Wiesław Kozieł nie będzie wiceprezesem. Rada Nadzorcza klubu postanowiła zmniejszyć zarząd – zakomunikował, ale nie chciał podać przyczyn i powodów takiej decyzji. – W zarządzie pozostaną tylko ja i pan Ryszard Walas. Nie planujemy też innych zmian w kadrze zarządu – dodaje Mardoń.

Nie bardzo wiem, co mam powiedzieć, bo nie do końca rozumiem, z jakiego powodu się rozstaliśmy – powiedział Strefie Siatkówki Wiesław Kozieł.

 

źródło: developres.rzeszow.pl, inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved