Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Developres ma nową zawodniczkę – Barbarę Zakościelną

Developres ma nową zawodniczkę – Barbarę Zakościelną

fot. Sylwia Lis

Czwarta drużyna minionego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet ma już piątą nową zawodniczkę. W sezonie 2018/2019 barw Developresu SkyRes Rzeszów bronić będzie Barbara Zakościelna, ostatnio zawodniczka BKS-u.

Swoją siatkarską karierę Zakościelna rozpoczęła w klubie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Stamtąd przeniosła się do GLKS-u Nadarzyn. Jako siatkarski talent młodego pokolenia szybko zyskała sobie uznanie Legionovii Legionowo, która zaprosiła ją do gry w swoich barwach. Z tym zespołem dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski juniorek, a także srebro i brąz Młodej Ligi Kobiet. Ciężka praca zawodniczki została nagrodzona powołaniem do reprezentacji Polski juniorek w sezonie 2016/2017.Dwa lata temu przyjmująca zadebiutowała w ekstraklasie, wciąż w barwach Legionovii. W sezonie 2017/2018 była reprezentantką BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała. Teraz przyszedł czas na Developres Rzeszów.

Barbara Zakościelna to po Petji Barakowej, Mai Tokarskiej, Kindze Hatali i Michaeli Mljenkovej piąta nowa zawodniczka w szeregach rzeszowskiej drużyny.

BARBARA ZAKOŚCIELNA
data urodzenia: 24.07.1998
wzrost: 183 cm
waga: 70 kg
zasięg w ataku: 325 cm

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved