Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres ma nową atakującą

Developres ma nową atakującą

fot. joker-swiecie.pl

Działacze Developresu Rzeszów odkrywają kolejne karty w składzie na sezon 2016/2017. Okazało się, że nową zawodniczką podkarpackiego zespołu będzie Patrycja Flakus, która w ostatnim sezonie występowała w Jokerze Świecie. Z zespołem Orlen Ligi młoda atakująca związała się roczną umową. 

W międzysezonowej przerwie Developres Rzeszów przechodzi dużą rewolucję kadrową. Z poprzedniego składu zostały tylko trzy zawodniczki, a podkarpacki klub sukcesywnie odkrywa nowe karty i ujawnia zakontraktowane zawodniczki. Wiadomo już, że zapełniony został vacat na ataku, bowiem z Adelą Helić, która do Rzeszowa przeniosła się z Muszyny, o miejsce w podstawowym składzie Developresu rywalizowała będzie Patrycja Flakus. To 22-letnia zawodniczka, która pierwsze siatkarskie kroki stawiała w UKS-ie MOS Bytom. Następnie przeniosła się do SMS-u Sosnowiec, a miniony sezon spędziła w barwach zespołu ze Świecia. Jej dobra postawa na zapleczu Orlen Ligi została zauważona przez działaczy z Rzeszowa, którzy postanowili dać jej szansę zaprezentowania się w elicie. Jej umiejętności nie umknęły również sztabowi szkoleniowemu reprezentacji Polski, który powołał ją do kadry rywalizującej w Lidze Europejskiej oraz przygotowującej się do kwalifikacji do mistrzostw świata do lat 22. Wcześniej Flakus miała na swoim koncie także występy w reprezentacji kadetek i juniorek.



Patrycja Flakus jest już ósmą nową zawodniczką zakontraktowaną w podkarpackim klubie. Przypomnijmy, że wcześniej na przenosiny do Rzeszowa zdecydowały się – Klaudia Kaczorowska, Joanna Nickowska, Katarzyna Mróz, Kemena Kramenowa, Natalia Strózik, Karolina Szymańska i wspomniana już wcześniej Adela Helić.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi na sezon 2016/2017

źródło: developres.rzeszow.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved