Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dejan Brdjović: Potrzeba nam więcej czasu i gry

Dejan Brdjović: Potrzeba nam więcej czasu i gry

fot. Tomasz Tadrała

Siatkarze Espadonu Szczecin już w sobotę w drugim meczu sezonu zmierzą się z zespołem z Zawiercia. W tygodniu grali sparing z zespołem niemieckiej Bundesligi – CV Mitteldeutschland. Szczecinianie wygrali 3:1. Po meczu trener Dejan Brdjović przyznał, że drużynie brakuje jeszcze zgrania.

Espadon Szczecin po falstarcie na inaugurację I ligi mężczyzn, gdzie przypomnijmy przegrał 0:3 z KPS-em Siedlce, w tygodniu rozegrał mecz sparingowy z przygotowującym się do sezonu CV Mitteldeutschland. Szczecinianie okazali się lepsi, wygrywając 3:1. – Moim zdaniem w tym sparingu graliśmy zdecydowanie lepiej niż w sobotę przeciwko KPS-owi Siedlce. Myślę, że teraz może być już tylko lepiej. W sobotę bardzo słabo graliśmy w przyjęciu i w polu zagrywki. W meczu z niemiecką drużyną wyglądało to już lepiej i pozwoliło nam to wygrać – ocenił trener Dejan Brdjović w rozmowie ze Strefą Siatkówki.

Szczeciński zespół został w tym sezonie nieco przebudowany, pojawiło się wiele nowych twarzy. – To prawda. Mamy nowy zespół, potrzeba nam więcej gry i czasu do tego, żeby drużyna się zgrała – powiedział serbski szkoleniowiec. – Ja osobiście czuję się tutaj w Polsce bardzo dobrze, jest tutaj naprawdę fajnie – dodał. Już w sobotę o 18:00 w Zawierciu Espadon Szczecin zmierzy się z miejscową Aluron Virtu Wartą, która swój pierwszy mecz wygrała z zespołem z Ostrołęki . – Jestem pewny, że czeka nas bardzo trudny mecz. Warta to bardzo dobry zespół, ale zrobimy wszystko by wygrać – powiedział Dejan Brdjović.Trener Espadonu Szczecin został także zapytany o rozpoczęte w piątek mistrzostwa Europy siatkarzy. – Na pewno będzie to ciekawy turniej. Jest kilka dobrych zespołów: Rosja, Włochy, Polska, moja Serbia, Francja, Niemcy. Wszystkie te drużyny mogą zdobyć złoty medal. Pomiędzy zespołami z czołówki są naprawdę niewielkie różnice. Ta drużyna, która będzie w najlepszej formie, wygra – powiedział.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved