Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Ogórek: Wszystko jest w jak najlepszym porządku

Dawid Ogórek: Wszystko jest w jak najlepszym porządku

fot. https://siatkowka.gkskatowice.eu

Siatkarze GKS-u Katowice przygotowują się do kolejnego już sezonu w szeregach PlusLigi. Podopieczni Piotra Gruszki intensywnie trenują w swoim mieście. – Trenujemy dwa razy dziennie, najpierw mamy siłownię, później halę. Intensywność jest bardzo duża, ale wieczorkiem mamy również kriokomorę, więc troszeczkę się odnawiamy – informuje Dawid Górek, który jest nowym libero katowickiego zespołu.

Dawid Ogórek do GKS-u dołączył już na początku maja, więc na przygotowania z nowym zespołem musiał trochę poczekać. Katowicki zespół do treningów powrócił szóstego sierpnia. – Na pewno jest bardzo ciężko. Trenujemy dwa razy dziennie, najpierw mamy siłownię, później halę. Intensywność jest bardzo duża, ale wieczorkiem mamy również kriokomorę, więc troszeczkę się odnawiamy i wszystko jest w jak najlepszym porządku – relacjonuje 27-letni zawodnik.Ogórek podkreśla dobrą atmosferę w drużynie, mimo że praca do wykonania jest bardzo ciężka. – Nie wiem, czy się dogadujemy, bo na razie nie ma siły na żadne słowa. Staramy się, przynajmniej ja staram się przeżyć rozgrzewkę i przetrwać każdy następny trening – śmieje się nowy libero katowickiej drużyny. – Na pewno jest bardzo duże zaangażowanie ze strony trenerów, tak jak mam nadzieję ich okiem z naszej. Więc myślę, że ta współpraca będzie z dnia na dzień wyglądała coraz lepiej – mówi zawodnik.

Nowy libero GKS-u miał już okazję grać w Katowicach – w drugoligowym Spodku. Następnie przeniósł się do Aluronu Virtu Warty Zawiercie, by z kolei stamtąd trafić do Lechii Tomaszów Mazowiecki, z którą sięgnął w ubiegłym sezonie po wicemistrzostwo I ligi mężczyzn. – Bez względu na to co będzie, będzie to dla mnie spora lekcja, ale taka na ogromny plus – mówi o swoich kolejnych przenosinach do Katowic.

 

 

źródło: inf. własna, siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved