Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Murek: Kalendarz też nam nie sprzyja

Dawid Murek: Kalendarz też nam nie sprzyja

Cerrad Czarni mogli wygrać u siebie z Espadonem Szczecin w trzech setach, ale podali rękę rywalowi. Mecz zakończył się jednak wynikiem 3:1 i radomianie zgarnęli komplet punktów. – Patrząc na mecz, ubolewamy, że nie ułożył się po naszej myśli. Myślę, że Radom też walczył o to, aby się odbić, bo nie miał dobrych statystyk, jeśli chodzi o wygrane – powiedział po spotkaniu Dawid Murek.

Espadon to bardzo doświadczony zespół, który w swoich szeregach ma zawodników z wieloletnim stażem w ekstraklasie. Wśród nich jest Dawid Murek, wielokrotny reprezentant Polski. – W tej hali zawsze był fajny klimat, wielokrotnie tutaj grałem, mam fajne wspomnienia. Patrząc na mecz, ubolewamy, że nie ułożył się po naszej myśli. Myślę, że Radom też walczył o to, aby się odbić, bo nie miał dobrych statystyk, jeśli chodzi o wygrane. Gratulacje za zwycięstwo. Może nie zagrał jakoś rewelacyjnie, ale my za bardzo również się nie przeciwstawiliśmy. Będziemy szukać punktów w kolejnych pojedynkach – powiedział po meczu. Szczecinianie na boisku wygrali zaledwie dwa sety, ponadto otrzymali walkowera za pojedynek z PGE Skrą Bełchatów. – Mamy doświadczoną drużynę, patrząc na nazwiska i przeszłość w ekstraklasie, to wydaje się to bardzo ciekawy zespół. Kalendarz też nam nie sprzyja, bo na początek dostaliśmy drużyny z czołówki i ciężko się odbudować, jeśli dostaje się w łeb mecz po meczu. Liczymy jednak, że niedługo nadejdzie przełamanie – zaznaczył Dawid Murek.