Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Gunia: Nie czuję się na swoje lata

Dawid Gunia: Nie czuję się na swoje lata

fot. Aleksandra Twardowska

Siatkarze będzińskiego MKS-u przez najbliższy tydzień odpoczną od siatkówki, ale nie od treningów. – Plan zajęć uzupełniamy bieganiem i typową siłownią. Na pewno jest to odpoczynek od hali, ale nie nudzimy się – podkreślił Dawid Gunia, środkowy MKS-u. 

Będzinianie rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020 5 sierpnia. – Dotychczasowa faza przebiegła bardzo sprawnie. Najważniejsze jest to, że przyjechaliśmy tu zdrowi i zdrowi zakończyliśmy też pierwszą część przygotowań – przyznał Dawid Gunia.Podopieczni Jakuba Bednaruka do treningów z piłkami powrócą 9 września, a sześć dni później zainaugurują cykl gier kontrolnych. W Mysłowicach zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. – Brakowało nam siatkówki w szerszym jej rozumieniu. Teraz idziemy w górę z treningami, wracają umiejętności, wracają odpowiednie reakcje i zachowaniem, więc odzywa się także głód grania – mówił brązowy medalista mistrzostw Polski z ubiegłego sezonu.

32-letni Dawid Gunia to najstarszy zawodnik w kadrze MKS-u. – Dzięki, ale to niczego nie zmienia. Nie czuję się na swoje lata i z uśmiechem podchodzę do tej sytuacji. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem wspomogę zespół, w którym panuje bardzo dobra atmosfera – zakończył środkowy.

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved