Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > David Fiel: Chciałem dać z siebie wszystko na boisku

David Fiel: Chciałem dać z siebie wszystko na boisku

fot. plusliga.pl

David Fiel Rodriguez w poniedziałkowym meczu z Treflem Gdańsk zdobył aż 15 punktów. To było jedno z najlepszych spotkań kubańskiego środkowego w PGE Skrze, bowiem znacznie przyczynił się do zwycięstwa 3:2 i awansu mistrzów Polski do fazy play-off PlusLigi. – o było bardzo trudne dla nas spotkanie, ale takiego też się spodziewaliśmy. Dlatego nastawialiśmy się na ciężki bój. Ja byłem gotowy, tym bardziej, że Kuba nabawił się urazu – mówił po wygranej środkowy bełchatowian, David Fiel. 

PGE Skra pokonała Trefla Gdańsk 3:2. To było bardzo ważne spotkanie dla mistrzów Polski.David Fiel Rodriguez: – To było bardzo trudne dla nas spotkanie, ale takiego też się spodziewaliśmy. Dlatego nastawialiśmy się na ciężki bój. Ja byłem gotowy, tym bardziej, że Kuba nabawił się urazu. Chciałem dać z siebie wszystko na boisku, dla naszej drużyny.

Wiedziałeś, że zagrasz przeciwko Treflowi?

– Wiedziałem, że zagram, bo Kuba Kochanowski miał już problem z kontuzją podczas treningu. Musiałem więc wskoczyć do składu i przygotowałem się też do tego mentalnie.

A czy ty czujesz się już dobrze? Również miałeś kontuzję.

– Ja się czuję już dobrze, chociaż wracam po ciężkiej kontuzji. Nie bałem się wejść na boisko, ale trochę obawiałem się o swoje zdrowie. To bardzo delikatna kontuzja. Starałem się skupić na meczu i zapomnieć o bólu.

PGE Skra ponownie zagra o obronę tytułu mistrzowskiego…

– Jesteśmy w najlepszej szóstce, więc jestem bardzo szczęśliwy. Chyba bardziej nie mógłbym być! Zagramy w play-offach, więc co mogę więcej powiedzieć? Bardzo się cieszę!

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved