Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dariusz Szulik: Na grę w play-off szans raczej nie mamy

Dariusz Szulik: Na grę w play-off szans raczej nie mamy

fot. Damian Wójcik

Ekipie Campera Wyszków nie udało się w sobotę pokonać faworyzowanego Espadonu Szczecin. Porażka ta sprawiła, że szanse wyszkowian na udział w fazie play-off są już tylko iluzoryczne. – Zabrakło wszystkiego, aby coś w Szczecinie ugrać – powiedział po meczu środkowy Campera, Dariusz Szulik.

W meczu z rozpędzonym Espadonem Szczecin Camper Wyszków nie ugrał nawet seta. Zagrywka gospodarzy to był chyba ten element, który zadecydował. – Wiadomo, że we własnej hali Espadon Szczecin gra bardzo dobrze zagrywką. Byliśmy na to uczuleni, ale trzeba przyznać, że w sobotę bardzo dobrze trafiał swoim serwisem. Zrobił różnicę w tym elemencie – zgodził się z tym stwierdzeniem środkowy Campera, Dariusz Szulik.

Doświadczony zawodnik wyszkowskiej drużyny przyczyn porażki szukał jednak nie tylko w dobrej grze rywala. – Nie zwalałbym jednak wszystkiego tylko na ich zagrywkę. Z naszej strony słabo funkcjonował atak, blok. Ogólnie nic nie zagrało. Były lekkie przebłyski, graliśmy punkt za punkt, a potem niepotrzebnie traciliśmy cztery, pięć punktów i przez to przegrywaliśmy sety. Ciężko oceniać tak na gorąco to spotkanie, ale zabrakło wszystkiego, aby coś w Szczecinie ugrać – analizował Dariusz Szulik. W sobotę różnicę zrobił na pewno atakujący Espadonu, Leandro, który błyszczał i w ataku, i na zagrywce. – Byliśmy przygotowani na tego zawodnika, wiedzieliśmy, jak atakuje. Nie mogliśmy jednak w sobotę nic zrobić, Leandro grał bardzo dobrze. Nakręcał się z każdą piłkę i im dalej w las, tym trudniej było go zatrzymać – przyznał środkowy Campera.Teraz po tej porażce miejsce w czołowej ósemce i udział w fazie play-off od siatkarzy Campera Wyszków mocno się oddaliło. Po dwudziestu trzech kolejkach zespół sklasyfikowany jest na 11. pozycji i do ósmego miejsca traci siedem punktów. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki. – Teraz nie ma się już chyba co oszukiwać. Wydaje mi się, że na to, że będziemy w tej ósemce, nie ma już raczej żadnych szans –  szczerze zakończył siatkarz Campera Wyszków.

źródło: camper, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved