Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dariusz Parkitny: Na moją decyzję wpłynęło kilka czynników

Dariusz Parkitny: Na moją decyzję wpłynęło kilka czynników

Po piątkowym meczu siatkarek KSZO Ostrowiec w Warszawie, w którym ostrowiecki zespół obronił Orlen Ligę, media podały informacje, że trener Parkitny odchodzi z KSZO. Informację tę dementuje jeden z działaczy ostrowieckiego klubu, ale szkoleniowiec potwierdza.

Nie ma jeszcze żadnej decyzji w tej sprawie. Zaraz po meczu w Warszawie trener Parkitny, jeszcze „na gorąco”, w emocjach, stwierdził, że swoją misję w Ostrowcu wykonał, utrzymał zespół w Orlen Lidze i że odchodzi. Taką informację natychmiast podchwyciły media, ale póki co nie ma żadnej oficjalnej decyzji w tej sprawie – powiedział działacz KSZO.Sam trener Dariusz Parkitny potwierdza informacje o odejściu z KSZO i dodaje, że nosił się z tym zamiarem od paru tygodni. – Na moją decyzję wpłynęło kilka czynników – mówi trener Parkitny. – Problemy zdrowotne w rodzinie, niestabilna sytuacja finansowa klubu oraz bardzo nieprzyjemne dla mnie zachowanie pseudokibiców z grupy KSZO Maniacy. To bardzo trudna dla mnie decyzja, bo dużo serca zostawiłem w Ostrowcu, zżyłem się z tutejszym środowiskiem. Takie „bolesne” decyzje trzeba podejmować szybko, dlatego z nikim wcześniej tego nie konsultując, ogłosiłem ją po meczu w Warszawie. I jest to już raczej ostateczna decyzja.

Nieoficjalnie mówi się też, że odejść może prezes KSZO Tomasz Półgrabski, ale sam prezes tej informacji nie potwierdza, uzależniając dalsze swoje kroki od efektów rozmów z prezydentem Ostrowca, Jarosławem Górczyńskim, o sprawie wsparcia klubu przez miasto w przyszłym sezonie.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved