Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dariusz Parkitny: Czeka nas jeszcze dużo pracy

Dariusz Parkitny: Czeka nas jeszcze dużo pracy

fot. Tomasz Tadrała

Ostrowieckie siatkarki nie miały wiele do powiedzenia w starciu z aspirującym do medali Tauronem Dąbrowa Górnicza. Kilka krótkotrwałych zrywów nie wystarczyło choćby na ugranie seta. – Nie da się ukryć, że byliśmy zespołem słabszym – stwierdził po meczu trener KSZO, Dariusz Parkitny.

Szkoda, że ten mecz zakończył się tak szybko – nie kryła rozczarowania kapitan KSZO Dorota Ściurka.Mieliśmy dobre momenty gry, ale przeplatałyśmy je głupimi błędami. Przede wszystkim bardzo słabo zagrałyśmy zagrywką, zupełnie nie odrzuciłyśmy rywalek od siatki, a siła Dąbrowy na siatce była już dużo większa – przyznała najlepiej punktująca zawodniczka ostrowieckiego zespołu (8 „oczek”).

Zawiedziony postawą swoich podopiecznych był też trener Dariusz Parkitny.Nie da się ukryć, że byliśmy zespołem słabszym. Z takim rywalem, który gra bardzo mocno w ataku i zagrywką, trzeba grać cały czas na 100 procent i równo. My nie potrafiliśmy utrzymać koncentracji do końca, po serii kilku punktów i lepszym fragmencie gry natychmiast przytrafiał nam się gorszy. Czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy, ale nie załamujemy się, będziemy konsekwentnie realizować to, co sobie założyliśmy – podkreśla szkoleniowiec.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved