Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dariusz Daszkiewicz: Obraz gry psują proste błędy

Dariusz Daszkiewicz: Obraz gry psują proste błędy

fot. Tomasz Kubicki / Effector

– Był to dla nas bardzo ważny mecz. Dzięki zwycięstwu jak na razie udało nam się utrzymać miejsce w czołowej szóstce – mówił po wygranej w Kielcach kapitan Jastrzębskiego Węgla, Grzegorz Kosok. – Cieszy to, że zespół walczył. Potrafiliśmy podjąć rękawicę, niwelować dużą stratę do rywali – stwierdził Dariusz Daszkiewicz, trener Dafi Społem Kielce.

Trener Dafi Społem Kielce Dariusz Daszkiewicz dopatrywał się dobrych elementów w grze jego drużyny, w sobotnim spotkaniu 15. kolejki PlusLigi, w którym kielecka ekipa przegrała we własnej hali z Jastrzębskim Węglem 0:3. – Patrząc po statystykach i wizualnie, było widać, że graliśmy nieźle. Niestety cały obraz gry psują proste błędy. Gdyby nie one, to z pewnością przynajmniej jeden z setów byłby przez nas wygrany. Zagraliśmy nieźle zagrywką, dobrze prezentowaliśmy się w ataku i bloku. Niestety zabrakło nam czegoś. Mieliśmy problem z prostymi piłkami, a wykańczaliśmy skuteczne akcje na potrójnym bloku. Cieszy to, że zespół walczył. Potrafiliśmy podjąć rękawicę, niwelować dużą stratę do rywali – mówił Dariusz Daszkiewicz, trener Dafi Społem Kielce.Zmierzyliśmy się z mocnym przeciwnikiem, w tej chwili na pewno mocniejszym od nas. Musimy powoli podnosić swoją jakość gry i wtedy przyjdą zwycięstwa. Rywale mieli dużo więcej pewności siebie. Musimy wyciągnąć dobre wnioski. Siatkówka to prosta gra. Musimy pracować nad tym, żeby być perfekcyjnym w każdym elemencie – dodał Maciej Pawliński, przyjmujący kieleckiej drużyny.

Zadowolenie ze zdobycia trzech punktów nie krył kapitan jastrzębian Grzegorz Kosok. Był to dla nas bardzo ważny mecz. Dzięki zwycięstwu jak na razie udało nam się utrzymać miejsce w czołowej szóstce. Ekipa z Kielc jest trudnym przeciwnikiem. Wiedzieliśmy, że przebieg tego spotkania zależy wyłącznie od nas. Dafi Społem ma bardzo dobry serwis i szczególnie w tym elemencie gry staraliśmy się ustrzec błędów – mówił środkowy Jastrzębskiego Węgla.

Więcej w serwisie echodnia.eu

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved