Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Daria Paszek zagra w Treflu Proximie

Daria Paszek zagra w Treflu Proximie

fot. Bogusław Krośkiewicz

Daria Paszek to kolejna nowa zawodniczka, która występować będzie w barwach Trefla Proximy Kraków. 26-letnia przyjmująca ostatni sezon spędziła w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza. Ma za sobą epizod reprezentacyjny oraz bogate doświadczenie, jeśli chodzi o występy na boiskach siatkówki plażowej.

Trefl Proxima Kraków ogłosił pozyskanie kolejnej zawodniczki. Jest nią 26-letnia przyjmująca MKS-u Dąbrowa Górnicza, Daria Paszek. Urodzona w Krotoszynie zawodniczka ma za sobą występy w Winiarach Kalisz (z którymi zdobyła tytuł mistrzowski), AZS AWF Poznań, PTPS-ie Piła i Legionovii Legionowo. Ostatni sezon spędziła w Dąbrowie Górniczej, gdzie była podstawową zawodniczką zespołu, który zakończył rozgrywki Orlen Ligi na 5. miejscu.Daria Paszek ma za sobą również grę w reprezentacji Polski. Zdobyła z nią brązowy medal Ligi Europejskiej oraz srebrny medal w igrzyskach europejskich. Na swoim koncie ma też medale mistrzostw Polski i Europy w siatkówce plażowej.

Na pozycji przyjmującej w Treflu Proximie Kraków Paszek będzie rywalizowała z Eweliną Brzezińską i Paulą Słonecką. Na rozegraniu w Krakowie zobaczymy Adriannę Budzoń i Zsuzsannę Tálas, na libero zagrają Kinga Wysokińska i Klaudia Kulig.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved