Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Paszek przenosi się do Dąbrowy Górniczej

Daria Paszek przenosi się do Dąbrowy Górniczej

fot. Bogusław Krośkiewicz

Daria Paszek w nadchodzącym sezonie będzie grała w Tauronie MKS-ie Dąbrowa Górnicza. Wcześniej do drużyny dołączyły Dominika Sobolska i Helena Horka.

Daria Paszek w poprzednim sezonie reprezentowała barwy Legionovii Legionowo. Wystąpiła w 28 spotkaniach, w których zdobyła 241 punktów, w tym 31 asami serwisowymi i 24 blokiem. W rankingu najlepszych przyjmujących, prowadzonym przez Orlen Ligę, zajęła siódme miejsce, a pod względem asów serwisowych była 10. zawodniczką ligi.W 2008 roku zdobyła z Winiarami Kalisz brązowy medal mistrzostw Polski. Od 2014 występuje w reprezentacji Polski, z którą wywalczyła trzecie miejsce w Lidze Europejskiej (2014) i srebrny medal igrzysk europejskich (2015). Wcześniej święciła sukcesy w siatkówce plażowej – w parze z Renatą Bekier trzy razy zdobywała brązowy krążek mistrzostw Europy do lat 20.

Wcześniej do drużyny dołączyły Dominika Sobolska i Helena Horka. Ponadto, na ten moment, z poprzedniego sezonu w Dąbrowie Górniczej zostają: Kinga Drabek, Eleonora Dziękiewicz, Kamila Ganszczyk i Tamara Kaliszuk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi przed sezonem 2016/2017

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved