Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Pliński też opuszcza Czarnych

Daniel Pliński też opuszcza Czarnych

fot. Katarzyna Antczak

Z klubem Cerrad Czarnych Radom żegna się kolejny ważny zawodnik. Daniel Pliński zakończył rozmowy z klubem wojskowych. Niestety, obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. – Niestety, rozmowy w ostatni piątek zostały zakończone. Szkoda, bo w Radomiu chciałem zakończyć swoją karierę – powiedział Daniel Pliński.

To jest już pewne – kapitan Cerrad Czarnych Radom odchodzi z klubu. Po dwóch latach spędzonych w klubie wojskowych szeregi szóstej drużyny z ostatniego sezonu w PlusLidze opuszcza Daniel Pliński. – Niestety, w przyszłym sezonie nie będzie mnie w Radomiu. W piątek zakończyły się rozmowy z klubem Czarnych Radom i z wielkim bólem opuszczam to miasto – powiedział w rozmowie z serwisem radomsport.pl Daniel Pliński.To już siódmy zawodnik, który po najlepszym sezonie w PlusLidze opuszcza drużynę Cerrad Czarnych Radom. Daniel Pliński wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że chce zostać w Radomiu na kolejny sezon. Niestety, klub i zawodnik nie doszli do porozumienia w sprawie nowej umowy. Gdzie zatem zobaczymy popularnego „Plinę” w nowym sezonie? – Na razie nie chcę mówić, z jakimi klubami prowadzę rozmowy. Na pewno zostaję w Polsce – dodał były kapitan Cerrad Czarnych Radom.

Korzystając z okazji, bardzo chcę podziękować wszystkim ludziom z klubu za ciężką pracę na rzecz drużyny. Wyrazy uznania dla sponsorów i przede wszystkim kibiców, którzy na trybunach tworzyli niezwykłą atmosferę i zawsze nas wspierali. Życzę każdemu klubowi takiego wsparcia i takich fanów – podkreślił Daniel Pliński.

Dla 38-letniego siatkarza dwa ostatnie sezony w Radomiu znaczyły jak widać bardzo wiele. Jak dodaje, zakończenie swojej przygody sportowej wiązał właśnie z radomskim klubem. – Moim marzeniem było zakończyć karierę w Cerrad Czarnych Radom – zakończył Daniel Pliński.

Obecnie wiadomo już, że po sezonie 2015/2016 klub Cerrad Czarnych Radom opuszczają: Artur Szalpuk, Zack La Cavera, Bartłomiej Grzechnik, Igor Grobelny, Patryk Szczurek, Lukas Kampa oraz Daniel Pliński. O transferze niemieckiego rozgrywającego do Jastrzębskiego Węgla klub ze Śląska poinformował właśnie we wtorek.

Autor: Adam Kurasiewicz

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved