Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Castellani zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

Daniel Castellani zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

fot. Grzegorz Czykwin - plusliga.pl

Ósma drużyna minionego sezonu rozpoczęła ogłaszanie składu na przyszły sezon. We wtorek Indykpol AZS Olsztyn poinformował, że w kolejnych rozgrywkach zespół dalej będzie prowadził trener Daniel Castellani.  Przypomnijmy, że doświadczony Argentyńczyk stery Indykpolu AZS objął w trakcie zakończonego niedawno sezonu.

 Daniel Castellani jest doskonale znanym w Polsce szkoleniowcem. Prowadził z sukcesami kluby PlusLigi, jak PGE Skrę Bełchatów czy ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle z którymi zdobywał medale mistrzostw Polski i Puchary Polski.  W zakończonym niedawno sezonie przejął w jego trakcie Indykpol AZS Olsztyn, będący wówczas w kryzysie i zakończył rozgrywki PlusLigi na 8. miejscu.  Włodarze klubu pozytywnie ocenili pracę trenera Castellaniego i w konsekwencji zostanie on w klubie na przyszły sezon. Indykpol AZS będzie na pewno jednak w innym zestawieniu personalnym. Mówi się o pozostaniu Remigiusza Kapicy, Mateusza Poręby, Wojciecha Żalińskiego, a odejść mają Paweł Woicki, Jan Hadrava, Mateusz Mika czy Michał Żurek.  Spekuluje się o transferach takich zawodników, jak Jędrzej Gruszczyński czy Damian Schulz.

W latach 2009-2010 przypomnijmy Daniel Castellani prowadził reprezentację Polski zdobywając w 2009 roku historyczne złoto mistrzostw Europy. Został zwolniony po nieudanych mistrzostwach świata 2010.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2020/2021

źródło: inf. własna, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved