Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dagmara Dąbrowska dołączyła do klubu z Bielska-Białej

Dagmara Dąbrowska dołączyła do klubu z Bielska-Białej

fot. joker-swiecie.pl

BKS Profi Credit Bielsko-Biała pozyskał kolejną zawodniczkę. Nową przyjmującą zespołu prowadzonego przez Bartłomieja Piekarczyka została Dagmara Dąbrowska. Siatkarka w ostatnim sezonie występowała w pierwszoligowym Jokerze Mekro Energoremont Świecie. – Dagmara to kolejna młoda i utalentowana siatkarka, która w najbliższym sezonie będzie grać w naszej drużynie. Wierzymy, że pod okiem bielskiego sztabu szkoleniowego jej talent eksploduje, a Dagmara pokaże jak wielki drzemie w niej potencjał – powiedział Jacek Zięba.

Dagmara Dąbrowska ma 21 lat, 186 cm wzrostu, a na boisku występuje w roli przyjmującej. W swoim siatkarskim CV ma już kluby: UKS Orzeł Malbork, który następnie zmienił się na Atom Trefl Malbork, SMS PZPS Szczyrk oraz Joker Mekro Energoremont Świecie, z którą to drużyną sięgnęła w poprzednim sezonie po mistrzostwo I ligi kobiet. Na swoim koncie ma także mistrzostwo Polski kadetek oraz srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski juniorek. Dagmara Dąbrowska może też pochwalić się powołaniem do reprezentacji Polski kadetek, z którą wystąpiła w mistrzostwach Europy.Dagmara to kolejna młoda i utalentowana siatkarka, która w najbliższym sezonie będzie grać w naszej drużynie. Wierzymy, że pod okiem bielskiego sztabu szkoleniowego jej talent eksploduje, a Dagmara pokaże jak wielki drzemie w niej potencjał. Cieszymy się, że udało nam się namówić do gry w BKS PROFI CREDIT kolejną tak zdolną zawodniczkę – skomentował transfer Jacek Zięba, członek zarządu BKS-u.

Dąbrowska to siódma nowa zawodniczka, którą klub z Bielska-Białej pozyskał w trwającym okienku transferowym. Wcześniej BKS ogłosił, że do drużyny dołączają Czeszki Pavla Smidova i Andrea Kossanyiová, Amerykanka Carly DeHoog oraz Kinga Drabek, Ewelina Janicka i Magdalena Kowalczyk. W zespole zostały natomiast Martyna Świrad, Kornelia Moskwa, Marta Krajewska, Marta Wellna i Olivia Różański.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: siatkowka.bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved