Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czas pracy Cerradu Czarnych Radom

Czas pracy Cerradu Czarnych Radom

fot. Katarzyna Antczak

Kolejny mecz o ligowe punkty siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozegrają 2 kwietnia. Dwutygodniowa przerwa nie oznacza, że podopieczni Raula Lozano mają więcej luzu. Przeciwnie, w przedświątecznym tygodniu szkoleniowiec zaserwował drużynie ciężkie treningi.

Po ostatnim zwycięstwie zespół otrzymał wolną sobotę i niedzielę. Siatkarze o wypoczynku szybko zapomnieli. Od poniedziałku regularnie trenują dwa razy dziennie. Przed południem ćwiczą na siłowni, po obiedzie spotykają się na zajęciach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszystko odbywa się zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem.Raul Lozano już po meczu Cerrad Czarni – Lotos Trefl nie krył swoich planów. – Te dwa tygodnie w przerwy od meczów wykorzystamy na ciężkie treningi, oczywiście dwa razy dziennie. W okresie świątecznym zawodnicy dostaną ze dwa dni na odpoczynek – zapowiadał. Wolne, o których szkoleniowiec wspomniał, to Wielka Sobota i Wielkanocna Niedziela. W drugi dzień świąt siatkarze wieczorem ponownie spotkają się w obiekcie przy ul. Narutowicza.

Niestety, czas intensywnej pracy zakłóca nieco fakt, że kilku graczy zmaga się z przeziębieniem. Z powodu infekcji część zajęć odpuścić musieli Artur Szalpuk i Lukas Kampa. W pełni w treningowy rytm wszedł za to Neven Majstorović. Libero dwa dni przed pojedynkiem z Lotosem wznowił treningi. Pojawił się nawet w meczowej kadrze. Kiedy reprezentant Serbii będzie mógł pomóc swoim kolegom? Raul Lozano sprawę stawia jasno: – Neven już trenuje i nie ma przeszkód, by nie wystąpił w meczu. Oczywiście żeby wyszedł w podstawowym składzie, musi być lepszy od Adama Kowalskiego…

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved