Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Cuprum Lubin skompletowało skład

Cuprum Lubin skompletowało skład

Igor Grobelny jest ostatnim zawodnikiem, który dołączył do Cuprum Lubin w trwającym okienku transferowym. Zakontraktowanie byłego gracza Czarnych Radom jest ostatnim ruchem działaczy lubińskiego klubu. – Jestem pewny, że jeszcze bardziej się rozwinę – powiedział nowy zawodnik miedziowych. 

Igor Grobelny przenosi się do Lubina z ekipy Cerradu Czarnych Radom, w której spędził dwa sezony. Teraz jednak zdecydował się na zmianę i przenosiny do drużyny Cuprum. – Dla młodego gracza takiego jak ja to naprawdę świetna oferta. Cuprum Lubin posiada świetny sztab szkoleniowy i jestem pewny, że dzięki niemu pokonam swoje granice umiejętności i jeszcze bardziej się rozwinę – mówi o swojej decyzji zawodnik. – Dodatkowo moim zdaniem to zespół, który śmiało można uznać za jedną z mocnych ekip PlusLigi – kontynuuje siatkarz.Ten utalentowany gracz swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w Belgii, gdzie się wychował. Pierwsze kroki w profesjonalnym sporcie stawiał w ekipie z Lennika. – Na pewno przyjeżdżam do Lubina, aby powalczyć o wyjście w podstawowym składzie. Nie ukrywam jednak, że zdaję sobie sprawę z tego, iż nie będzie to łatwe, ponieważ na mojej pozycji jest już w Cuprum trzech bardzo dobrych i doświadczonych zawodników – mówi o grze w nowej ekipie Igor Grobelny.Na pewno mogę obiecać, że będę walczył do końca i dam z siebie wszystko – zapewnia młody siatkarz.

A jakie plany i oczekiwania ma Grobelny, dołączając do ekipy miedziowych? – Zdecydowanie chcę udowodnić, że siatkówka jest moim całym życiem i pokazać się na parkiecie jako naprawdę dobry zawodnik, przy okazji pomagając drużynie osiągać kolejne sukcesy – zapewnił utalentowany przyjmujący.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2016/2017

źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved