Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Cucine Lube blisko pozyskania Leala

Cucine Lube blisko pozyskania Leala

fot. Katarzyna Antczak

Trwa walka o kubańskiego przyjmującego Joandry Leal Hidalgo. W grze o zawodnika Sady Cruzeiro są rosyjski Zenit Kazań oraz włoski klub Cucine Lube Civitanova. Według doniesień brazylijskich mediów najbliżej pozyskania zawodnika są obecnie Włosi, których oferta znacznie przewyższa tę przysłaną przez rosyjski klub.

30-letni Joandry Leal Hidalgo jest łakomym kąskiem na międzynarodowym rynku transferowym, który już kręci się z całą mocą. Kubańskiego przyjmującego widziałyby w swoim składzie największe i najbogatsze kluby na świecie. Obecnie Leal jest zawodnikiem brazylijskiej Sady Cruzeiro, ale jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu.O zawodnika stara się rosyjski Zenit Kazań, który przesłał już zawodnikowi swoją ofertę. Zdaniem brazylijskiego serwisu Lance! O wiele bliżej pozyskania Leala jest jednak Cucine Lube Civitanova. Włoska oferta jest ponoć o wiele wyższa niż ta przesłana przez Kazań i to może skusić siatkarza do przenosin do Serie A.

Czterokrotny mistrz Brazylii, trzykrotny zdobywca pucharu tego kraju oraz wybrany najlepszym przyjmującym ostatnich Klubowych Mistrzostw Świata decyzję podejmie zapewne po zakończeniu sezonu. Możliwe też, że podejmie ją wcześniej, ale z ogłoszeniem poczeka do końca walki o kolejny tytuł mistrza Brazylii z Sadą Cruzeiro.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved