Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Co najbliższe miesiące przyniosą naszej reprezentacji?

Co najbliższe miesiące przyniosą naszej reprezentacji?

Rok 2016 będzie gorącym okresem dla fanów siatkówki. W tej chwili trwają emocjonujące rozgrywki PlusLigi, każdy jednak pewnie wyczekuje już ze zniecierpliwieniem początku sezonu letniego, kiedy rozpocznie się cały szereg imprez związanych z siatkówką. A przy okazji meczów i emocji sportowych, jak wiadomo, może pojawić się pokusa, by odważyć się zagłębić w tajemniczy świat zakładów bukmacherskich… Co wbrew pozorom wcale nie musi wydawać się złym pomysłem. Wcale.

Marzec przed nami, fani ani się obejrzą, a już będą zacierać ręce z ekscytacją. W maju rozpoczną się oficjalne przebieżki przed letnimi igrzyskami olimpijskimi, czyli Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Turniej zaplanowano w tym roku już w maju właśnie ze względu na zbliżające się igrzyska i uważa się go za ważny test formy przed kolejnym, jeszcze większym wydarzeniem. W dniach 28 maja – 5 czerwca nasza reprezentacja poleci do Tokio, gdzie rozpocznie się turniej interkontynentalny stanowiący kwalifikacje do igrzysk olimpijskich. Oczekiwania i apetyty są spore. Edward Skorek ostatnio zalecił jednak ostrożność, warto bowiem pamiętać, że nasza prestiżowa, trzecia pozycja w rankingu światowym nie zapewnia awansu do igrzysk. Przed nami seria trudnych wyzwań i potyczek – na co jednak nasi reprezentanci są bez wątpienia w pełni przygotowani.Tak więc po Tokio rozpocznie się wyczekiwana od wielu długich miesięcy impreza. Rio de Janeiro przywita tysiące turystów z całego świata, którzy będą oglądać zmagania sportowców. Brazylia spodziewa się niesamowitego natarcia kibiców. Początek igrzysk w sierpniu! Jak widać, nasi siatkarze mają grafik zapełniony po brzegi i mnóstwo pracy do wykonania. Siatka będzie w tym roku dla Polaków sportem numer jeden!

Skoro mowa już o dreszczyku emocji towarzyszącemu każdemu fanowi sportowych dyscyplin, warto przeczytać też kilka słów o świecie blisko związanym ze sportem: zakładami bukmacherskimi. To nic innego jak odkrycie szczególnego doświadczenia adrenaliny, dramatycznych emocji i ucieczki od monotonii życia codziennego. Choć wiąże się z nimi wiele stereotypów, które nie mają już wcale odniesienia w rzeczywistości, start w zakładach jest bajecznie prosty i zupełnie legalny. Dziś króluje świat zakładów online, obstawiać można nawet na własnym telefonie w przerwie między meczami w czasie igrzysk. Istnieje mnóstwo platform do wyboru, a jedną z najbardziej cenionych jest OddsRing. Portal oferuje najnowsze, uaktualniane na bieżąco wyniki meczów i atrakcyjną, łatwą w obsłudze szatę graficzną. Warto zwrócić uwagę na okazje finansowe, jakie również oferuje dla nowych graczy. Każda platforma zakładów bukmacherskich ma inne oferty, OddsRing chociażby proponuje kod bonusowy, za pomocą którego platforma zwraca 200% wpłaconego przez gracza depozytu. Na stronie Kody Promocyjne Maniacy znajdują się wszelkie instrukcje wyjaśniające działanie bonusu, warunki jego otrzymania oraz przewodnik po obsłudze OddsRing. Strona jest przejrzysta i zawiera najpotrzebniejsze informacje. Bonusy powitalne stanowią łatwą okazję do otrzymania czystej gotówki na dobry start, co samo w sobie daje zastrzyk motywacji i większą pewność siebie w stawianiu pierwszych kroków na portalu. Zakłady bukmacherskie rzeczywiście dawno nie wydawały się tak proste – gracze mają zapewnione bezpieczną rozrywkę, a wszystko w ramach ustalonych zasad prawnych i platform działających na oficjalnych licencjach.

Zastanawiając się nad pierwszym postawionym zakładem, trzeba zapoznać się z kilkoma drużynami do rozważenia (poza oczywiście najlepszą, czyli Polską). Jeśli spojrzeć na światowy ranking, na przód wysuwają się Rosja, Brazylia, Włochy i Stany Zjednoczone, ostatnio zaś zaskoczyła chociażby Francja. OddsRing oferuje obstawianie zakładów w przeróżnych ligach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych rozgrywkach, takich jak Challenge Cup albo Liga Mistrzów, warto więc być na bieżąco także w świecie siatkówki za granicą. Odrabianie takiego zadania domowego stanowi także część bycia skutecznym graczem w zakładach. Stron informacyjnych można w Internecie znaleźć mnóstwo, jedną z nich jest bez wątpienia ceniony Przegląd Sportowy. Tam można znaleźć wiadomości i opinie nie tylko na temat siatkówki, ale innych sportów. Jednym słowem: im więcej informacji, tym lepiej. Potem pozostaje już tylko analiza i ostateczna decyzja postawienia zakładu.

Imprezy sportowe wzbudzają mnóstwo emocji i przyciągają całe rzesze fanów pragnących kibicować swoim faworytom i wspierać ich w walce z przeciwnikiem. To również okazja do sprawdzenia się jako gracz zakładów sportowych, które dzisiaj zyskują coraz większą popularność. Wymagają pewności siebie, śmiałości i zainteresowania sportem. Na co więc czekać? Wystarczy skusić się i spróbować…

Artykuł sponsorowany

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Więcej artykułów z dnia :
2016-03-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved