Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Co dalej z karierą Mariusza Wlazłego?

Co dalej z karierą Mariusza Wlazłego?

fot. Katarzyna Antczak

Filipiak do Skry, Wlazły do Trefla? – Kto nie chciałby mieć w drużynie Mariusza Wlazłego? – pyta retorycznie prezes gdańskiego klubu. Czyżby miało zatem dojść do zmiany atakujących na linii Bełchatów – Gdańsk? Wiadomo na pewno, że w PGE Skrze zostaje Serb Dušan Petković, który w tym sezonie grał z Wlazłym na zmianę. 

Od niedzieli wiemy już, że po 17 latach wspaniałej przygody z PGE Skrą Bełchatów Mariusz Wlazły zmienia barwy klubowe. Wydawało się, że jeśli utytułowany atakujący gdzieś w ogóle z Bełchatowa odejdzie, to będzie to tylko zagraniczna liga, w której mógłby dorobić sobie do emerytury. Tymczasem wybrał klub w Polsce i wszyscy zachodzą w głowę jaki.– Zostaję w Polsce. Jestem już po negocjacjach, nastąpiła akceptacja warunków kontraktowych. Do podpisania nie doszło, bo mamy taką sytuację, a nie inną. To nie czas na finalizowanie umów – przyznał 36-letni atakujący w magazynie „7. Strefa” w Polsacie Sport. Były kolega Wlazłego z reprezentacji Polski Łukasz Kadziewicz, który był jednym z gości w studiu, zasugerował, że może chodzić o Trefla Gdańsk. Trenerem trójmiejskiego klub jest przecież przyjaciel Mariusza z kadry i PGE Skry Michał Winiarski.

Kto nie chciałby mieć w drużynie Mariusza Wlazłego? My także. Znamy jednak swoje ograniczone możliwości finansowe, do tego nie wiemy, jak pandemia koronawirusa odbije się na świecie sportu i naszej ukochanej siatkówce. Dlatego w obecnej sytuacji o żadnym finalizowaniu transferów nie może być mowy. Na dzisiaj nie ma w Gdańsku tematu Mariusza Wlazłego – mówi na łamach Przeglądu Sportowego prezes Trefla Dariusz Gadomski.

Tyle oficjalna i dająca do myślenia wypowiedź. Przegląd SPortowy informuje, że w kolejnym sezonie PGE Skrę ma zasilić 26-letni atakujący Bartosz Filipiak. Czyżby miało zatem dojść do zmiany atakujących na linii Bełchatów – Gdańsk? Wiadomo na pewno, że w PGE Skrze zostaje Serb Dušan Petković, który w tym sezonie grał z Wlazłym na zmianę.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved