Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Chrobry Głogów grał z pierwszoligowcami

Chrobry Głogów grał z pierwszoligowcami

fot. Gwardia Wrocław

SPS Chrobry Głogów przygotowuje się do nowego sezonu. Drugoligowiec przedstawił już skład a w ostatnich dniach rozpoczął serię sparingów. Pierwsze dwa mecze towarzyskie podopieczni trenera Dominika Walencieja zagrali z pierwszoligowcami – Gwardią Wrocław i APP Krispolem Września.

W nowym sezonie w szeregach SPS-u Chrobrego Głogów nie zabraknie siatkarzy, którzy jeszcze niedawno grali w wyższych ligach. Drugoligowiec zaprezentował się kibicom a teraz wszedł już w kolejny etap przygotowań. Drużyna prowadzona przez Dominika Walencieja zaczęła sprawdzać swoją formę w meczach towarzyskich. W pierwszym z nich na wyjeździe zespół z Głogowa zmierzył się z Gwardią Wrocław, wygrywając 3:2. – To był dla nas bardzo dobry pierwszy sprawdzian – ocenił na łamach mediów społecznościowych klubu trener Dominik Walenciej. – Chciałbym, żebyśmy wykorzystywali na meczach sparingowych to, nad czym pracujemy w czasie treningów – dodał.W drugim spotkaniu towarzyskim głogowianie również wystąpili na wyjeździe. W piątek we Wrześni rywalem drużyny był APP Krispol Września. Początkowo mecz toczył się po myśli drugoligowca. Chociaż nie brakowało wyrównanej walki, to głogowianie triumfowali 26:24 i 25:23. W dwóch kolejnych partiach sytuacja odwróciła się. Ponownie zespoły prowadziły grę na styku, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy wygrali kolejno do 23 i 25. SPS Chrobry Głogów przy okazji tego sparingu ogłosił również, że kapitanem zespołu został rozgrywający Krzysztof Antosik, który w minionym sezonie pełnił taką samą rolę w KPS-ie Siedlce.

SPS Chrobry Głogów w II lidze wystąpi w grupie 4. Przeciwnikami podopiecznych trenera Dominika Walencieja będą MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych, MKST Astra Nowa Sól, WKS Sobieski ARENA Żagań, KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, MUKS Ziemia Milcka Milicz, MKS Olavia Oława, KS Bielawianka-Bester Bielawa, MKS Ikar Legnica oraz Rosiek Syców.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved