Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik Police zmienił nazwę

Chemik Police zmienił nazwę

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Chemik Police będzie występował w nadchodzących rozgrywkach pod inną nazwą. Od nowego sezonu klub przystąpi do zmagań jako „Grupa Azoty Chemik Police”. 

Nowa nazwa obowiązywać będzie we wszystkich rozgrywkach z udziałem drużyny z Polic. W ten sposób klub chce promować partnera głównego zarówno w rywalizacji krajowej, jak i europejskiej.Dodanie nazwy partnera głównego do nazwy klubu ma znaczące przełożenie na raporty marketingowe i promocje firmy, którą Chemik gwarantuje Grupie Azoty. Zależy nam na jak najlepszej reklamie. Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy marketingowej – tłumaczy Paweł Frankowski, prezes Chemika Police.

Spostrzegawczy kibice dostrzegli, że już w trakcie losowania Pucharu CEV funkcjonowała nazwa „Grupa Azoty Chemik Police”.

Zgłosiliśmy nową nazwę do rozgrywek CEV. Funkcjonować będzie we wszystkich mediach, m.in. w transmisjach telewizyjnych. Liczymy, że wpłynie to na ekwiwalent marketingowy – dodaje Frankowski.

Logo Grupy Azoty znajduje się na reklamach boiskowych, bandach, koszulkach i spodenkach zawodniczek oraz wszystkich materiałach drukowanych przez klub.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved