Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik Police rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Chemik Police rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

fot. Łukasz Krzywański

W  bardzo okrojonym składzie mistrzynie Polski z Polic rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. W klubie stawiło się pięć zawodniczek: Agnieszka Bednarek, Natalia Mędrzyk, Anna Grejman, Aleksandra Krzos i Iga Chojnacka.

 Siatkarki dzień rozpoczęły od testów fizjologicznych. Między innymi pobrano im krew i zrobiono EKG. Wszystko odbywało się w siedzibie Orthosport, partnera medycznego klubu. Następnie zawodniczki przeniosły się do hali OSiR w Policach, gdzie odbyło się spotkanie organizacyjnie. Mistrzynie Polski odebrały sprzęt sportowy oraz spotkały się ze sztabem szkoleniowym i prezesem klubu. – Cele, jak to zwykle u nas bywa, mogą być tylko najwyższe. Mierzymy w mistrzostwo i Puchar Polski – zapowiedział prezes Paweł Frankowski. Kolejnymi punktami w planie były testy funkcjonalne w siłowni i badania ortopedyczne. Wyniki przekazane zostaną sztabowi szkoleniowemu. W najbliższy poniedziałek (27.08) o godzinie 6 rano zespół wyjedzie do Uzdrowiska Wieniec-Zdrój na krótki obóz przygotowawczy.

Wizyta w Wieńcu ma być łagodnym wprowadzeniem w okres przygotowawczy. Oprócz korzystania z uzdrowiskowych atrakcji zawodniczki przejdą wstępne zajęcia siłowe z Łukaszem Filipeckim, trenerem przygotowania fizycznego. Sprawdzona zostanie technika wykonywania poszczególnych ćwiczeń, mobilność i kondycja siatkarek.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved