Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Chemik Police przedstawił sztab szkoleniowy

fot. fivb-org

Znamy skład sztabu szkoleniowego Grupa Azoty Chemik Police na nadchodzący sezon rozgrywkowy. Pierwszym trenerem będzie Ferhat Akbas. Turecki szkoleniowiec dołączył do zespołu z CSM Bukareszt, będzie to jego pierwszy sezon w Policach. Duet asystentów trenera pełnić będą Marek Mierzwiński i Przemysław Kawka.

Marek Mierzwiński pracuje na tym stanowisku od 2016 roku. W środowisku siatkarskim województwa zachodniopomorskiego znany jest od wielu lat. Przemysław Kawka dotychczas pełnił rolę statystyka, od nadchodzącego sezonu spróbuje swoich sił w roli drugiego trenera. Trenerem przygotowania fizycznego pozostanie Łukasz Filipecki. Będzie to jego trzeci sezon w polickim klubie.W role fizjoterapeutów wcielą się Karol Subocz i Damian Musielak. Subocz pracuje w Chemiku ponad rok, dołączył w trakcie trwania sezonu 2017/18. Musielak jest nowym członkiem sztabu szkoleniowego. Ma 28 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Wcześniej pracował m.in. w Stoczni Szczecin, SMS Police i Polskim Związku Piłki Siatkowej.

Statystykiem Chemika zostanie druga z nowych postaci w sztabie, czyli Kacper Duda. Dotychczas pracował w SMS PZPS Szczyrk, młodzieżowej reprezentacji Polski oraz Jastrzębskim Węglu. Pracę w Policach zakończył Atonio tome del Olmo. Hiszpański fizjoterapeuta dołączył do klubu zaraz po wywalczeniu awansu do ekstraklasy. Razem z drużyną zdobył pięć mistrzostw i cztery Puchary Polski.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved