Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Chemik podkupił atakującą krakowskiej Proximie

Chemik podkupił atakującą krakowskiej Proximie

fot. 058sport.pl

Tego chyba nikt się nie spodziewał po tym, jak Trefl Proxima Kraków ogłosił przedłużenie umowy z reprezentacyjną atakującą Martyną Łukasik. Okazało się, że menadżer zawodniczki oraz ona sama zmienili zdanie i… Łukasik zagra w przyszłym sezonie w Chemiku Police, który zaoferował lepsze warunki.

Reprezentacyjna atakująca Martyna Łukasik, podobnie jak jej siostra, miała na kolejny sezon zostać w Treflu Proximie Kraków. Klub ogłosił już przedłużenie z nią umowy, a sama zawodniczka w zaprezentowanym materiale wideo poinformowała kibiców, że w kolejnym sezonie będzie grała w Krakowie. Okazuje się jednak, że sprawa przybrała dość nieoczekiwany obrót.Menadżer zawodniczki, Andrzej Grzyb, poinformował, że do podpisania umowy z krakowskim klubem… nie doszło. W przesłanym do mediów oświadczeniu poinformowano, że pojawiła się oferta z klubu z Polic i Martyna Łukasik postanowiła z niej skorzystać. Powodem miała być możliwość gry z koleżankami z reprezentacji oraz rozwijania się podczas rozgrywek Ligi Mistrzyń.

Rok temu mieliśmy już do czynienia z podobnymi sytuacjami w lidze męskiej, gdzie zawodnicy, którzy nawet podpisali umowy wstępne, zmieniali zdanie i wybierali inny klub. Tu, jeśli wierzyć menadżerowi, do podpisania umowy nie doszło, ale z informacji, jaką podał krakowski klub, doszło do porozumienia. Po raz kolejny okazuje się, że w dzisiejszych czasach dane słowo to za mało, by być pewnym deklaracji drugiej strony. Trefl Proxima nagle został bez podstawowej atakującej, a jest już dość późno, by na rynku znaleźć wartościową zawodniczkę na tę pozycję.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, WP Sportowe Fakty

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved