Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Cezary Sapiński przedłużył umowę ze Ślepskiem

Cezary Sapiński przedłużył umowę ze Ślepskiem

fot. Miłosz Kozakiewicz - plusliga.pl

Cezary Sapiński, środkowy Ślepska Malow Suwałki, przedłużył kontrakt z klubem. – Te ostatnie trzy lata były najlepsze w moim życiu sportowym. Nie zamierzam odchodzić z tego klubu, wiem, że tutaj mogę się jeszcze bardziej rozwinąć jako sportowiec i jako człowiek – mówi sam siatkarz.

26-letni zawodnik swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w MKS MDK Warszawa, gdzie grał w latach 2010-2013. Później przeniósł się do Augustowa. W barwach miejscowego UKS Centrum rozegrał sezony 2013/2014 oraz 2014/2015. W latach 2015-2017 reprezentował klub SKS Hajnówka, skąd trafił do Suwałk. W ubiegłym roku (2019) sięgnął po mistrzostwo I ligi mężczyzn i awansował z klubem do PlusLigi.Cezary Sapiński cierpliwie czekał na swoją szansę w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale ostatecznie otrzymał ją, wykorzystał i stał się tym samym ważnym ogniwem suwalskiego środka siatki. – W II lidze robi się bardzo dużo błędów, w I lidze one są już niwelowane. W PlusLidze z kolei pracuje się nad tym, by tych błędów nie było w ogóle. Te ostatnie trzy lata były najlepsze w moim życiu sportowym. Nie zamierzam odchodzić z tego klubu, wiem, że tutaj mogę się jeszcze bardziej rozwinąć jako sportowiec i jako człowiek – mówi środkowy Ślepska.

Dobrych meczów w tym sezonie było wiele, jak choćby ten ze Skrą, w którym ja nie zagrałem dobrze, ale drużyna zagrała rewelacyjnie. Z Olsztynem, kiedy udało mi się zdobyć nagrodę dla najlepszego zawodnika czy też z Treflem, gdzie pokazaliśmy dominację. Z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle graliśmy prawie na równi – przyznaje Sapiński.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: opr. własne, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved