Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > CEV Masters Aydin: Kłoda i Ceynowa nie zagrają w turnieju głównym

CEV Masters Aydin: Kłoda i Ceynowa nie zagrają w turnieju głównym

Martyna Kłoda i Agata Ceynowa w trzech setach pokonały Jagodę Gruszczyńską i Aleksandrę Gromadowską w pierwszej rundzie kwalifikacji turnieju CEV Masters Aydin.W drugiej rundzie kwalifikacji polki niestety odpadły po dramatycznej walce z rosyjskim duetem Mojsiejewa/Syrcewa i nie wystąpią ostatecznie w turnieju głównym.

Zdecydowanie lepiej spotkanie rozpoczęły siatkarki z Rosji, które w premierowej odsłonie dyktowały warunki na piasku. Mojsiejewa/Syrcewa  pewnie triumfowały 21:13, ale już w drugiej odsłonie mecz zmienił przebieg. Trwała wyrównana walka, a o wyniku drugiego seta decydowała gra na przewagi, w niej lepiej poradziły sobie Polki – Martyna KłodaAgata Ceynowa, doprowadzając tym samym do remisu.

Nie mniej walki było w decydującej odsłonie. Również w niej obie pary szły łeb w łeb, a końca nie było widać. Ostatecznie to Rosjanki zachowały więcej zimnej krwi w końcówce i to one po zwycięstwie 27:25 zagrają w turnieju głównym.