Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Cerrad Enea Czarni też zawieszają treningi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Panująca pandemia wirusa, sprawiła, że siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom zmuszeni zostali zawiesić swoje treningi. – Wszystkie ośrodki MOSiR w Radomiu, zostają zamknięte – czytamy w komunikacie, jaki radomski klub otrzymał w poniedziałkowy poranek.

W poniedziałek (16 marca) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu wydał oficjalne oświadczenie o zamknięciu wszystkich obiektów sportowych, które należą do władz miasta. – W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszystkie obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu są zamknięte do odwołania. Prosimy o poinformowanie trenerów oraz zawodników drużyny – czytamy w oficjalnej informacji od przedstawicieli MOSiR-u.W związku z tą decyzją siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom zmuszeni są zawiesić swoje treningi. – Zawodnicy zostali już poinformowani. Czekamy na kolejne decyzje. Wiemy, że obiekt hali MOSiR w Radomiu został zamknięty do odwołania – powiedział szkoleniowiec WKS-u, Robert Prygiel.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, a co za tym idzie kolejnymi administracyjnymi decyzjami władz rządowych, samorządowych czy epidemiologicznych, Polska Liga Siatkówki S.A. wstrzymała w ubiegłym tygodniu do odwołania wszystkie ligowe rozgrywki, którymi zarządza, tj. PlusLigę, Ligę Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligę.

Zarząd PLS jednocześnie dodaje, że trwają zaawansowane prace nad korektą systemu rozgrywek, tak by wymuszona przerwa nie skutkowała zakończeniem rywalizacji w naszych ligach. Dalszymi losami rozgrywek zajmie się jutro na posiedzeniu Rada Nadzorcza PLS.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved