Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Cerrad Czarni Radom zagrają towarzysko z PGE Skrą Bełchatów

Cerrad Czarni Radom zagrają towarzysko z PGE Skrą Bełchatów

fot. Katarzyna Antczak

Koniec grudnia i początek stycznia to czas dla reprezentacji i to nie tylko biało-czerwonych. Osiem topowych zespołów na świecie przygotowuje się do walki o kwalifikację olimpijską, która już we wtorek rozpocznie się w Berlinie. Plusligowe zespoły mają aktualnie przerwę od grania, ale nie oznacza to, że nie pracują. Rewelacja rozgrywek, siatkarze Cerradu Czarnych Radom, po okresie poświątecznych treningów mieli wolne w Sylwestra i Nowy Rok. W sobotę wracają do pracy. Oczywiście bez kadrowiczów.

Ze swoimi reprezentacjami są obecnie Wojciech Żaliński, Lukas Kampa i Neven Majstorović. Nie ma kadrowiczów, ale treningi odbywają na naprawdę dobrym poziomie. Ciężko pracujemy. Szlifujemy wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła – zapewnił na łamach oficjalnej strony klubu Daniel Pliński. Kapitan radomskiego zespołu zwrócił uwagę na bardzo dobrą atmosferę w drużynie. – To jest naprawdę fantastyczne! Znam ludzi w wielu klubach, którzy na treningi przychodzą wyłącznie do pracy i pozostałych członków drużyny traktują po prostu jak kolegów z pracy. W przypadku radomskiego klubu jest zupełnie inaczej, wszyscy nawzajem się szanujemy – cieszył się Pliński.

Rozgrywki PlusLigi zostaną wznowione 13.01, ale w przerwie podopieczni trenera Raula Lozano rozegrają dwa sparingi z PGE Skrą Bełchatów. W najbliższą środę 6.01 zespoły spotkają się w Bełchatowie, natomiast 8.01 mecz zaplanowano w gminie Gózd koło Radomia. Bełchatowianie także do tych sparingów przystąpią bez kadrowiczów: Karola Kłosa, Andrzeja Wrony czy Srećko Lisinaca. Po przerwie radomianie zmierzą się w PlusLidze z Jastrzębskim Węglem, Skra zaś z Indykpolem AZS Olsztyn.źródło: inf. własna, wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved