Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Cassidy Pickrell: Lubię wyzwania

Cassidy Pickrell: Lubię wyzwania

fot. Cassidy Pickrell

Już w poniedziałek, 5 listopada DPD Legionovia Legionowo rozpocznie nowy sezon meczem w Policach. O swoich dotychczasowych spostrzeżeniach opowiedziała skrzydłowa Cassidy Pickrell.

Jak czujesz się w Legionowie po przeszło miesięcznym pobycie w Polsce?Cassidy Pickrell:  – Naprawdę świetnie się tutaj czuję. Nie mogę uwierzyć, że minął już miesiąc! Czas w Legionowie zlatuje mi niesamowicie szybko, a to chyba najlepszy dowód, że mi tu dobrze.

Trener Olenderek sprawdzał cię w roli atakującej i przyjmującej. Myślisz, że możliwość ustawienia Cassidy Pickrell na dwóch różnych pozycjach będzie w tym sezonie siłą DPD Legionovii?

Jestem gotowa do gry na każdej pozycji, na której trener będzie mnie potrzebował. Doceniam to, że mogę się uczyć nowych rzecz od naszego sztabu szkoleniowego. Czuję się coraz lepsza każdego dnia.

W Legionowie spotkałaś bardzo młody sztab szkoleniowy. Jak pracuje ci się z tak młodymi trenerami?

Myślę, że wiedzą, co robią i mają doskonały kontakt z zespołem. Uważam, że to będzie nasza siła.

Rozegrałaś bardzo dobry mecz z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała – czujesz się gotowa na trudy sezonu w Polsce?

Jestem bardzo podekscytowana startem sezonu! Uwielbiam okres przygotowawczy i to uczucie, kiedy staję się lepsza, ale nic nie może się równać z rywalizacją z innymi zespołami! Poziom dotychczasowych gier kontrolnych był bardzo wysoki, podoba mi się takie wyzwanie.

Zadebiutujesz na parkietach LSK w meczu przeciwko mistrzyniom Polski. Czujesz przedmeczowy stres?

Nie jestem zestresowana, czuję tylko ekscytację początkiem sezonu.

W Policach spotkasz swoją byłą koleżankę z drużyny Ogbogu. Miałyście już czas porozmawiać i porównać swoje odczucia co do gry w Polsce?

Tak, kilka razy rozmawiałyśmy o życiu w Polsce i naszych próbach nauki języka polskiego. Obie mamy podobne doświadczenia, więc to fajnie, że możemy o nich porozmawiać i je porównać. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved