Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Były libero Czarnych znajdzie pracę w PlusLidze?

Były libero Czarnych znajdzie pracę w PlusLidze?

fot. Katarzyna Antczak

Przez trzy ostatnie sezony bronił barw Cerrad Czarnych Radom w rozgrywkach PlusLigi. Po sezonie 2015/2016 klub z Narutowicza postanowił nie przedłużać umowy z 22-letnim libero. – Były to dla mnie bardzo ważne trzy lata – powiedział serwisowi radomsport.pl Adam Kowalski.

26 lipca 2013 roku – to dzień, w którym oficjalnie do klubu wojskowych dołączył libero Adam Kowalski. Po trzech latach gry w radomskim zespole klub postanowił nie przedłużać umowy z 22-letnim siatkarzem z Częstochowy. Z drużyną WKS-u pożegnał się także Neven Majstorović, a w miejsce tych zawodników Robert Prygiel zatrudnił Piotra Filipowicza (wychowanek Czarnych Radom) oraz Dustina Wattena.– Spodziewałem się, że Radom szuka doświadczonego gracza na pozycji libero, żeby wspomagał młodych graczy, którzy są przewidziani do gry w następnym sezonie. W takich okolicznościach pozostało mi szukać klubu, gdzie dalej miałbym możliwość grania – powiedział w rozmowie z serwisem radomsport.pl Adam Kowalski.

Gdzie zatem popularnego „Kowala” zobaczymy w przyszłym sezonie oraz jak ocenia czas spędzony w Radomiu? – Oczywiście jestem wdzięczny wszystkim w Radomiu za to, jak zostałem przyjęty. Były to dla mnie bardzo ważne trzy lata i cieszę się, że mogłem być częścią świetnej drużyny. Co do nowego klubu, wszystko wskazuje na to, że pozostanę w PlusLidze, ale jeszcze nigdzie nie podpisałem umowy. Rozmowy cały czas się toczą – dodał były libero Cerrad Czarnych Radom.

Więcej w radomsport.pl

Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved