Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bram van den Dries: Będziemy walczyć o czołowe lokaty

Bram van den Dries: Będziemy walczyć o czołowe lokaty

fot. fivb-org

– Gdy otrzymałem ofertę z Onico, nie zastanawiałem się nawet chwili, nie miałem żadnych wątpliwości, że to dla mnie odpowiednie rozwiązanie – powiedział Bram van den Dries, nowy atakujący Onico Warszawa.

Nowym atakującym Onico Warszawa został Bram van den Dries, który w zespole ma zastąpić Bartosza Kurka. Belgijski atakujący wybrał ofertę polskiego klubu w dużej mierze kierując się tym, że szkoleniowcem wicemistrza Polski został Andrea Anastasi.Doskonale wiem, że Warszawa to nie tylko świetne miejsce do grania w siatkówkę, ale też do życia, a to ważne ze względu na moją żonę i syna, którzy przeprowadzą się tu ze mną. Ponadto wybrałem Onico także ze względu na osobę trenera Anastasiego, który jeszcze niedawno był selekcjonerem reprezentacji Belgii. Podniósł ten zespół na wyższy poziom – ocenił Bram van den Dries, który cieszy się, że ponownie będzie miał możliwość gry w jednym zespole z francuskim rozgrywającym, Antoine Brizardem. – Bardzo fajnie będzie znów spotkać Brizarda, z którym graliśmy razem w Tuluzie – dodał nowy atakujący stołecznej drużyny.Nie ukrywa on radości z faktu, że zagra w Onico. Długo nie zastanawiał się nad ofertą, która przyszła z wicemistrza Polski. – O pierwszym zainteresowaniu ze strony Onico dowiedziałem się już jakiś czas temu od mojego agenta, ale dopiero niedawno sprawy nabrały tempa. Gdy otrzymałem ofertę z Onico, nie zastanawiałem się nawet chwili, nie miałem żadnych wątpliwości, że to dla mnie odpowiednie rozwiązanie – podkreślił van den Dries.

Nie będzie to pierwszy pobyt w Polsce Belga, który przez jeden sezon grał już w AZS-ie Olsztyn. – Grałem już w Polsce. Czułem się tu znakomicie. Atmosfera jaką zawsze tworzyli kibice, była wyjątkowa – wspomniał belgijski atakujący, który liczy na to, że w stolicy pokaże się z dobrej strony. Wierzy też, że Onico po raz kolejny będzie walczyło o najwyższe cele. – W Warszawie chciałbym przede wszystkim osiągnąć swój jak najwyższy poziom i grać jak najwięcej. Zdaję sobie sprawę z tego, że polska liga jest jedną z najlepszych na świecie, ale mamy silną drużynę. Jestem przekonany, że w przyszłym sezonie będziemy walczyć o czołowe lokaty – zakończył Bram van den Dries.

źródło: onicowarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved