Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Boris Kolczin nadal trenerem Biełogorie

Boris Kolczin nadal trenerem Biełogorie

fot. vcdinamo.ru

Prezes Biełogorie Biełgorod Gienadij Szypulin przyznał, że Boris Kolczin nadal pozostanie trenerem zespołu. Po niezbyt udanej rundzie zasadniczej drużyna z Biełgorodu zajęła 8. miejsce i po przerwaniu sezonu na takim też zakończyła cały sezon. Szypulin przyznał, że w grudniu przed zatrudnieniem Kolczina proponował posadę trenera Siergiejowi Tietiuchinowi, ten jednak odmówił.

W grudniu 2019 roku Boris Kolczin na stanowisku pierwszego trenera Biełogorie Biełgorod zastąpił Aleksandra Kosariewa. Ostatecznie Biełogorie zajęło w tym sezonie 8. miejsce w rosyjskiej Superlidze. Taką pozycję podopieczni trenera Kolczina zachowali po rundzie zasadniczej. Sezon przerwano po pierwszych meczach play-off – Biełogorie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym uległo we własnej hali 0:3 Zenitowi Sankt Petersburg.



Co ciekawe Gienadij Szypulin, prezes klubu ujawnił, że zanim zatrudnił w grudniu Kolczina, propozycję przedstawił Siergiejowi Tietiuchinowi. Zadzwoniłem do Tietiuchina proponując mu stanowisko pierwszego trenera. Siergiej jednak odmówił, stwierdził, że to niemożliwe – przyznał Szypulin. Tietiuchin obecnie pełni funkcję głównego menadżera rosyjskiej reprezentacji.

– Po sezonie nie bezie zmian na ławce trenerskiej, mamy dobre relacje z Borisem Kolczinem – mówi Szypulin, który będąc prezesem również pomaga jako były szkoleniowiec kadrze trenerskiej. Nie wyklucza, że zostanie ona poszerzona o jeszcze jednego szkoleniowca.

źródło: inf. własna, volley.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved