Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Bogdan Serwiński: Na pewno czeka nas jeszcze dużo emocji

Bogdan Serwiński: Na pewno czeka nas jeszcze dużo emocji

fot. Cezary Makarewicz

Z jednej strony Ewa Cabajewska z Joanną Mirek z drugiej Marcin Wojtowicz – trudno więc dziwić się, że Bogdan Serwiński ma rozdarte serce i nie wie komu kibicować w finale play off I ligi siatkarek. Po czterech spotkaniach pomiędzy Wisłą Warszawa oraz Mekro Jokerem Energoremontem Świecie jest remis 2-2. Piąty mecz rozegrany zostanie w środę w Świeciu.

Ewa i Joasia były moimi zawodniczkami w Muszynie. a Marcin wieloletnim współpracownikiem. Nic więc dziwnego, że kibicuję całej trójce. Wisła w poprzednim sezonie plasowała się w czołówce I ligi siatkarek więc jej awans nie jest tak wielkim zaskoczeniem choć w fazie zasadniczej uplasowała się na dalszej pozycji. Z kolei postawa Jokera jest na pewno bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Z wielkim zaciekawieniem oczekuję na środowe, piąte spotkanie tych drużyn – powiedział Bogdan Serwiński.Były szkoleniowiec Muszynianki Muszyna, czołowego jeszcze nie tak dawno polskiego klubu kobiecej siatkówki, z zainteresowaniem śledzi rywalizację na boiskach Ligi Siatkówki Kobiet. W pierwszych pojedynkach półfinałów łódzkie zespoły Grot Budowlani i ŁKS Commercecon odniosły zwycięstwa na wyjeździe z Chemikiem Police i Developresem SkyRes Rzeszów.

Skład półfinałowej czwórki nie jest zaskoczeniem. W pewnym momencie mogło się wydawać, że Bielsko-Biała i Bydgoszcz mogą awansować do czołowej czwórki, ale w efekcie tym pretendentom trochę zabrakło – mówi Bogdan Serwiński. – W półfinale Rzeszów wydawał się żelaznym faworytem, ale raz jeszcze przekonaliśmy się jak nieprzewidywalnym sportem jest siatkówka.

Bogdan Serwiński przestrzega przed typowaniem „łódzkiego finału Ligi Siatkówki Kobiet.” – Konia z rzędem temu kto prawidłowo wytypuje skład najlepszej dwójki. Drużynom z Łodzi, Rzeszowa i Polic nie robi różnicy przed jaką publicznością grają i w następnych meczach przegrani w pierwszych spotkaniach mogą okazać się zwycięzcami. Na pewno czeka nas jeszcze dużo emocji. Oby też było dużo dobrej gry – zakończył Bogdan Serwiński.

źródło: lsk.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved