Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bogate plany sparingowe Ślepska Suwałki

Bogate plany sparingowe Ślepska Suwałki

Za niespełna dwa tygodnie siatkarze pierwszoligowego Ślepska Suwałki zagrają pierwsze mecze sparingowe z KPS-em Siedlce. Pierwszy etap przygotowań do jubileuszowego, bo 10. sezonu na zapleczu ekstraklasy, podopieczni Mateusza Mielnika mają już za sobą. 

Teraz, z każdym tygodniem więcej uwagi poświęcać będziemy treningom typowo siatkarskim, zgrywaniu zespołu – mówi Mateusz Mielnik, nowy trener Ślepska. – Ważne, że dotychczas zawodników omijały poważniejsze urazy i oby tak do końca nie tylko okresu przygotowawczego, ale całego sezonu. W drużynie, chociaż prawie połowę stanowią nowi gracze, panuje fajna atmosfera. Zapału do pracy też nikomu nie brakuje, a to pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Na razie siatkarze Ślepska trenują od poniedziałku do piątku, a weekendy mają jeszcze wolne. Pod koniec sierpnia rozegrają pierwsze sparingi z KPS-em Siedlce. W dniach 7-8 września wezmą udział w turnieju obok innych pierwszoligowców – miejscowego KPS-u, Lechii Tomaszów Mazowiecki i Świętokrzyskiej Siatkówki Kielce. W dniach 12-13 września suwałczanie sparować będą w Radomiu z Czarnymi, a 15 września zagrają w Suwałkach mecz towarzyski z drugoligowym BAS-em Białystok.

Ostatnim etapem przygotowań będzie Memoriał J. Gajewskiego, który zostanie rozegrany w Suwałkach 21-22 września. Oprócz gospodarzy wezmą w nim udział również drużyny Trefla Gdańsk, Indykpolu AZS Olsztyn i Chemika Bydgoszcz. Ślepsk zainauguruje rozgrywki I ligi mężczyzn wyjazdowym spotkaniem ze Stalą Nysa 29 września.

źródło: inf. własna, suwalki24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved