Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Błażej Krzyształowicz pozostanie trenerem Grot Budowlanych Łódź

Błażej Krzyształowicz pozostanie trenerem Grot Budowlanych Łódź

fot. Bogusław Krośkiewicz

Błażej Krzyształowicz przedłużył kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź. Będzie to siódmy sezon szkoleniowca w niebiesko-biało-czerwonych barwach.

Podjąłeś decyzję, że zostajesz na kolejny sezon w  Grot Budowlanych. Co o tym zadecydowało, dlaczego postanowiłeś przedłużyć kontakt?Błażej Krzyształowicz: – Dostałem propozycję przedłużenia kontraktu już w trakcie tego sezonu, a warunki zaproponowane przez prezesa Marcina Chudzika bardzo mi odpowiadały. Zespół w kolejnym sezonie będzie budowany na podobnych zasadach jak w tym roku – czyli walka o najwyższe cele, a to jeszcze ważniejsze.

Kolejny sezon będzie twoim siódmym w zespole. Pamiętasz swoje początki? Jak je wspominasz? Czy jest jakiś moment, jakiś mecz, sezon, który szczególnie utkwił ci w pamięci? Jeśli tak, dlaczego akurat ten moment?

– Sześć lat temu przychodziłem do zespołu jako statystyk – od tego czasu dorastaliśmy, zmienialiśmy się i osiągnęliśmy wspólnie najważniejsze sukcesy w historii klubu. Momentów zapadających w pamięci było bardzo dużo – przełomowych meczów, piłek w ważących pojedynkach, często je wspominamy we wspólnych rozmowach. Ale najbardziej utkwił mi sezon pracy razem z tatą (Tadeuszem Krzyształowiczem) – to było coś naprawdę przyjemnego, choć nie zawsze sie zgadzaliśmy.

Przed wami walka o finał LSK, postawiliście już pierwszy krok by się tam znaleźć. Czy w sobotę postawicie drugi?

– Sprawa awansu cały czas jest otwarta. Chemik nie zagra drugiego takiego meczu pod względem liczy błędów własnych, więc w Łodzi będziemy potrzebowali jeszcze lepszej własnej gry żeby zwyciężyć.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved