Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > W BKS-ie Bielsko-Biała myślą o zmianie trenera

W BKS-ie Bielsko-Biała myślą o zmianie trenera

fot. BKS Bielsko

Pomimo podpisania w ubiegłym roku kontraktu opiewającego na okres 3-letni Tore Aleksandersen najprawdopodobniej nie poprowadzi już siatkarek BKS-u Profi Credit. Zdaniem serwisu sportowebeskidy.pl wakat w roli trenera zawodniczek BKS-u Profi Credit miałby zająć polski szkoleniowiec.

Norweski szkoleniowiec nad Białą trafił w grudniu 2016 roku, na stanowisku zastąpił rezygnującego wówczas ze względów osobistych Mariusza Wiktorowicza. Początki Tore Aleksandersena w bielskim klubie były kiepskie, drużyna przegrywała mecz za meczem, znalazła się nawet na ostatnim miejscu w tabeli ligowej. Finisz sezonu był już jednak bardzo pomyślny, siatkarki BKS-u Profi Credit zakończyły ostatecznie rozgrywki na przyzwoitym 7. miejscu.Jeszcze przed decydującymi spotkaniami klub poinformował o wdrożeniu długofalowego 3-letniego planu z Norwegiem za sterami zespołu. – Stały progres w grze, dobry kontakt trenera z drużyną i całym sztabem szkoleniowym, a także ciekawy plan na przyszłość to czynniki, które spowodowały, że postanowiliśmy związać się na dłużej – powiedział wówczas prezes Andrzej Pyć.

Przed trenerem i drużyną postawiono cel poprawy lokaty w sezonie 2017/2018, bielszczanki jednak pomimo całkiem niezłego składu rozczarowały. W rozgrywkach zasadniczych przegrały aż 15 meczów, tracąc szanse na wyższą pozycję aniżeli sezon wcześniej. Aleksandersen prawdopodobnie między innymi wobec niezrealizowania założenia sportowego bielski klub opuści, a wczorajsze starcie z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna było ostatnim pod jego wodzą. Wakat w roli trenera zawodniczek BKS-u Profi Credit miałby zająć polski szkoleniowiec.

Więcej w serwisie sportowebeskidy.pl

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved