Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bez zmian w sztabie szkoleniowym zawiercian

Bez zmian w sztabie szkoleniowym zawiercian

fot. Klaudia Piwowarczyk

W sztabie szkoleniowym Aluronu Virtu Warty Zawiercie doszło do jednej zmiany. Nowym trenerem zawiercian niedawno został Mark Lebedew, który zastąpił Emanuele Zaniniego. To jednak jedyna roszada, na jaką zdecydowali się działacze klubu z Zawiercia. Pozostała część sztabu szkoleniowego pozostaje bez zmian. Głównym szkoleniowcem Aluronu Virtu Warty Zawiercie został niedawno Mark Lebedew. Asystentem trenera Lebedewa będzie Dominik Kwapisiewicz. Drugi trener rozpoczął pracę w klubie w połowie sezonu 2014/2015. Miesiąc później do sztabu Aluronu Virtu dołączył Krzysztof Makaryk, który odpowiada za bank informacji.

Osobą odpowiedzialną za przygotowanie fizyczne Aluronu Virtu będzie nadal Jakub Gniado. Obecnie zdobywa on niezwykle cenne doświadczenie z reprezentacją Polski, już w sobotę kadra Polski rozegra w Katowicach pierwsze spotkanie przygotowujące do Ligi Narodów. Rywalem biało-czerwonych będzie Kanada.

Sztab medyczny w nadchodzącym sezonie będzie tworzyć dwóch fizjoterapeutów. Tomasz Banyś, dla którego będzie to piąty sezon, oraz Wojciech Porwoł, dla niego to drugi rok w zespole Aluronu Virtu.

źródło: aluronvirtu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved