Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bełchatowianie rozpoczęli treningi

Bełchatowianie rozpoczęli treningi

fot. Katarzyna Antczak

Siatkarze PGE Skry rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. O godzinie 10:00 8 sierpnia bełchatowianie spotkali się na pierwszym treningu.

Brązowi medaliści poprzednich rozgrywek PlusLigi rozpoczęli okres przygotowawczy pod okiem Fabio Stortiego. Drugi trener na pierwszym treningu miał do dyspozycji dziesięciu siatkarzy: Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Roberta Milczarka, Marcina Janusza, Mariusza Marcyniaka, Nicolasa Uriarte, Czono Penczewa, a także Milana Katicia oraz nowych zawodników Dražena Luburicia i Nikołaja Penczewa, dla których był to nie tylko pierwszy trening po wakacjach, ale i pierwszy w bełchatowskim klubie.W poniedziałek wieczorem do Bełchatowa przyjedzie Srećko Lisinac, który dołączy do zespołu we wtorek. Kacper Piechocki i Artur Szalpuk rozpoczną przygotowania 11 sierpnia. W zajęciach nie brał udziału Mihajlo Stanković, który otrzymał zgodę na testy w innej drużynie.

Jeszcze w poniedziałek bełchatowianie spotkają się na zajęciach popołudniowych. W tym tygodniu zaplanowanych zostało osiem treningów.

Bełchatowianie mecze sparingowe zaczną rozgrywać we wrześniu. Na początku, 3 września, Skra zagra z AZS-em Częstochowa w Kępnie. Następnie w dniach 7-8 września drużyna z Bełchatowa wystąpi w turnieju o Puchar Prezydenta Krosna. 17 września PGE Skra zagra w Kobyłce, a kilka dni później odbędzie się starcie z Łuczniczką Bydgoszcz. Na koniec przygotowań podopieczni trenera Philippe’a Blaina wystąpią w Szczecinie w charytatywnym turnieju Giganci Siatkówki.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved