Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Ball Przysucha 2019 z rangą Superpucharu Polski

Beach Ball Przysucha 2019 z rangą Superpucharu Polski

Do lipcowych zmagań siatkarzy plażowych nad zalewem Topornia pozostały trzy miesiące. Wiadomo już jednak, o co przyjdzie im się mierzyć. Zwycięzcy całej rywalizacji w turnieju Beach Ball Przysucha 2019 sięgną po Superpuchar Polski.

Po rocznej przerwie do Przysuchy wraca siatkówka plażowa. Już teraz wiadomo, że w niewielkiej miejscowości pod Radomiem zagrają najlepsze polskie pary plażowe siatkarzy. Dla wielu z nich Beach Ball, podobnie jak finały mistrzostw Polski, jest główną imprezą sezonu. – Już teraz docierają do nas informacje o tym, że zawodnicy szykują się na nasz turniej i bardzo cieszą się, że wracamy do kalendarza imprez siatkówki plażowej. Nie ukrywam, że my również niezmiernie się z tego faktu cieszymy, choć zdajemy sobie też sprawę z tego, ile ciężkiej pracy przed nami – mówi Piotr Skiba, organizator przysuskiego turnieju.Obecnie dopinane są wszystkie sprawy formalne zawodów. To pozwala już organizatorom na potwierdzenie pierwszych informacji dotyczących tegorocznych zmagań. Te toczyć się będą w dniach 12-14 lipca, w tym samym miejscu, w którym rozgrywane były poprzednie edycje, tj. w urokliwym otoczeniu natury, nad zalewem Topornia. Natomiast stawką turnieju będzie Superpuchar Polski. – Miło nam już oficjalnie poinformować, że w tegorocznych zmaganiach siatkarze będą walczyć o Superpuchar Polski. Turnieju o tej randze jeszcze w Przysusze nie było – informuje Piotr Skiba. – Jeśli chodzi o sam turniej, robimy wszystko, by stał na jeszcze wyższym poziomie. Już teraz mogę powiedzieć, że jego budżet również będzie większy. Jak w każdej edycji chcemy, by zarówno przybyli na zawody kibice, a także wszyscy zawodnicy czuli się w Przysusze wyśmienicie i cieszyli się każdą chwilą spędzoną z nami – dodaje.

W organizację tegorocznego Beach Ball w Przysusze włączył się także Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, który będzie partnerem wydarzenia. – To dla nas duża rzecz i ogromne wsparcie. Bardzo cieszę się, że do organizacji turnieju w tym roku włączył się także Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Bardzo dziękuję Panu Marszałkowi – Rafałowi Rajkowskiemu za zaufanie i wsparcie – mówi Piotr Skiba. Organizatorzy zawodów w Przysusze już teraz pracują nad kształtem lipcowej imprezy, atrakcji nie zabraknie, siatkówki na najwyższym poziomie również. – Nie zapominamy o akcjach charytatywnych. W tym roku również będziemy chcieli połączyć przyjemne z pożytecznym i zagramy dla chorego dziecka. To dla nas ważna część turnieju w Przysusze i nie wyobrażam sobie, by mogło jej zabraknąć – kończy Piotr Skiba.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved