Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > BBTS Bielsko-Biała drugi na turnieju w Ostrawie

BBTS Bielsko-Biała drugi na turnieju w Ostrawie

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała zajęli drugie miejsce w międzynarodowym turnieju Ostrava Cup. Bielszczanie pokonali austriacki Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel oraz gospodarzy, ulegając tylko zwycięzcy turnieju, czeskiemu zespołowi Fatra Zlin.

Międzynarodowy turniej Ostrava Cup rozpoczął się już w czwartek meczem czeskich drużyn, w którym Fatra Zlin pokonała po tie-breaku gospodarzy. W drugim spotkaniu pierwszoligowi siatkarze z Bielska-Białej w trzech setach poradzili sobie dość szybko z austriackim zespołem Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel, który ostatecznie zakończył turniej bez wygranej.W sesji popołudniowej siatkarze z Ostrawy również w trzech setach wygrali z Austriakami, a bielszczanie zmierzyli się z Fatrą Zlin. W pierwszym secie górą byli podopieczni trenera Pawła Gradowskiego, którzy triumfowali po walce na przewagi 26:24. Kolejne dwa sety padły jednak łupem czeskiego zespołu. W czwartym secie wydawało się, że BBTS doprowadzi do tie-breaka, ale ponownie rywale byli górą, tym razem po zaciętej końcówce 32:30.

W piątek Fatra po tie-breaku wygrała z austriackim zespołem, a bielszczanie pokonali 3:1 VK Ostrava, zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju.

Wyniki turnieju:

VK Ostrava – Fatra Zlin 2:3
BBTS Bielsko-Biała – Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel 3:0
(25:17, 25:23, 25:17)

Skład BBTS: Macionczyk, Piotrowski, Adamczyk, Krikun, Sukhatskiy, Buniak, Koziura (libero) oraz Marek (libero), Firszt, Sawicki, Nowak, Skotarek i Oniszk

VK Ostrava – Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel 3:0
BBTS Bielsko Biała – Fatra Zlin 1:3
(26:24, 22:25, 17:25, 30:32)

Skład BBTS: Nowak, Piotrowski, Buniak, Skotarek, Sukhatskiy, Adamczyk, Koziura (libero) oraz Marek (libero), Firszt, Sawicki i Oniszk

Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel – Fatra Zlin 2:3
BBTS Bielsko-Biała – VK Ostrava 3:1
(25:21, 21:25, 25:18, 25:23)

źródło: bbtsbielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved