Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Zrajkowski: Celowałem wyżej

Bartosz Zrajkowski: Celowałem wyżej

fot. Norwid Częstochowa

– Generalnie cały sezon był in plus. Spotkało się dużo fajnych, wesołych ludzi, z którymi fajnie i ciekawie było pracować. Można było się od chłopaków wiele nauczyć, my też nauczyliśmy innych wielu rzeczy. Jeśli chodzi o wynik w kwestii klubu to jest on zadowalający, ja mam niedosyt, podwinęła nam się noga w ćwierćfinale – podsumował sezon spędzony w Norwidzie Częstochowa Bartosz Zrajkowski.

Na zakończenie sezonu tradycyjnie Norwid rozegrał spotkanie z talentami. To wydarzenie było również okazją do podsumowania minionych rozgrywek, które częstochowianie zakończyli na szóstej lokacie. – Według mnie to był słaby sezon. Wszyscy tutaj mówią, że wynik jest zadowalający, ale według mnie jest duży niedosyt. Czego innego oczekiwałem po cichu, ale podejrzewam, że połowa drużyn wzięłaby to szóste miejsce w ciemno. Ja celowałem wyżej i nie spełniłem swoich planów, które zakładałem. Generalnie cały sezon był in plus. Spotkało się dużo fajnych, wesołych ludzi, z którymi fajnie i ciekawie było pracować. Można było się od chłopaków wiele nauczyć, my też nauczyliśmy innych wielu rzeczy. Jeśli chodzi o wynik w kwestii klubu to jest on zadowalający, ja mam niedosyt, bo podwinęła nam się noga w ćwierćfinale – podsumował Bartosz Zrajkowski.Podopiecznych Radosława Panasa nie omijały kontuzje. Zawodnicy już od okresu przygotowawczego zmagali się z różnymi urazami. – Z tym zdrowiem jest tak, że to się nie przewidzi, czy wszystkich uda się utrzymać w zdrowiu przez cały sezon. Pokrzyżowało nam to wiele planów, bo gdyby chłopcy byli zdrowi wcześniej, to może wygralibyśmy jakiś mecz w rundzie zasadniczej i lepiej by nas to ustawiło, startowalibyśmy z innej pozycji i trafili na innego rywala… Można gdybać, ale przede wszystkim to gdyby było to zdrowie, to według mnie, moglibyśmy się jeszcze bardziej zgrać – przyznał kapitan Norwida.

Po raz kolejny skład Exact Systems Norwida Częstochowa ulegnie znacznym zmianom. Ofertę Stali Nysa wybrali już Mariusz Schamlewski, Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński. Z warszawskim drugoligowcem łączony jest Arkadiusz Żakieta. Również dotychczasowy kapitan postanowił zmienić otoczenie. – Jeszcze w tym roku nie znalazłem pracodawcy, podejrzewam, że w ciągu dwóch-trzech tygodni wszystko się rozwinie, ale póki co nie mam jeszcze klubu – stwierdził rozgrywający.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved