Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kwolek wraca do treningów

Bartosz Kwolek wraca do treningów

fot. Katarzyna Antczak

Optymistyczne wieści pojawiają się względem zdrowia Bartosza Kwolka. Zdaniem portalu sport.pl przyjmujący powoli wraca do treningów, dzięki czemu ma on być gotowy na sezon reprezentacyjny.

Przypomnijmy, że podczas pierwszego półfinałowego spotkania pomiędzy ONICO Warszawą a Jastrzębskim Węglem wspomniany przyjmujący nabawił się urazu, przez który opuścił on plac gry. Okazało się, iż kontuzja była na tyle poważna, że ONICO zdecydowało się przeprowadzić transfer medyczny, ściągając do siebie Macieja Muzaja. Kwolek niedługo później potwierdził słuszność decyzji klubu, gdyż nie byłby w stanie wrócić do gry. – II stopień skręcenia kostki. Naderwane zostało też więzadło, więc nie było szans, żebym wrócił na nadchodzące mecze – powiedział siatkarz.Medyczna zmiana zablokowała 21-latkowi ewentualny powrót na ligowe boiska w tym sezonie. Tym samym siatkarz może skupić się na spokojnym powrocie do pełni sprawności, by być gotowym na sezon reprezentacyjny. Warto zwrócić uwagę, że rywalizacja wśród przyjmujących wydaje się w tym roku szczególnie ciekawa, ponieważ Vital Heynen skorzysta z usług Wilfredo Leona. Ponadto świetną formę prezentował Bartosz Bednorz.

Okazuje się jednak, iż Kwolek szybko może dołączyć do walki o skład kadry. Wedle informacji podanych przez sport.pl siatkarz pojawia się już na treningach i sam wyraża opinię, jakoby zdążył on wrócić do gry w trakcie rozpoczęcia sezonu reprezentacyjnego.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved